Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit rég óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit rég óta ismerek de szombatom mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz mi tegyek?

Figyelt kérdés
Szombaton egy házibuliban találkoztunk egy kicsit ö is meg én is egy kicsit be voltunk rugva smároltunk is meg minden de másnap azt mondta h nem emléxik semmire !!!Elöre is köszönöm!!!
2010. dec. 8. 06:25
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
ez ellen nem tudsz mi tenniXD
2010. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emlékszik rá, a lányok szeretik megjátszani, hogy részegebbek mint valójában (nem leszólni én is lány vagyok), és lehet, hogy csak játszik veled. Amúgy a helyedben én eldicsekednék a srácoknak, a csajnak meg megmondanám, h felejtsük el.
2010. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem menjél a Dunának.
2010. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ahogy ismerem ö nem ilyen megjátszós tipus de én többet érzek iránta mint barátság!!
2010. dec. 8. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha nem is emlékszik, de tetszenél neki, akkor kihasználta volna a lehetőséget, nem jössz be neki, sajnálom.
2010. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!