Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a volt barátom?

Figyelt kérdés

Most lesz 1hónapja, hogy szakított velem. Majdnem 2évig voltunk együtt, és ő szakított velem MSN-en!!!!, mert már nem szeretett.

A lényeg, hogy egy városban tanulunk, és a sulink is közel van egymáshoz. Szóval nincs olyan,hogy össze ne futnánk. Persze köszönni nem köszön, meg hátat fordít ahogy meglát,de azért még ő mondta, hogy azért majd ne gyilkoljam a szemeimmel ha rá nézek,és majd köszönni is lehet. Ő mondja?! Ezen a héten már minden nap összefutottunk. És nézegettem,hogy msn-en ilyeneket ír ki: szar érzés mikor látjuk egymást és egymás szemébe nézünk :/ ... Ma pedig rám ír msn-en az egyik haverja, hogy én hétvégén kavartam valakivel. Jó tudni mondom, senkivel nem kavartam. De hogy ő ezt hallotta, és hogy a volt barátom pedig már kételkedik,hogy biztos akkor össze vissza csaltam,mikor együtt voltunk. Hát SOHA nem csaltam volna meg. És most facebook-on a volt barátom beszélget az egyik haverjával(lány) hogy a volt barátom már depis állapotban van meg hogy kezd magába fordulni...és hogy csak egy szót mond hogy ki miatt...exem (vagyis én..) meg hogy már vagdossa is a kezét, és ezt nekem lehet köszönni. A csaj pedig jön azzal,hogy megöl ha meglát, meg hogy tönkretettem a volt barátomat nem is kicsit. Én tettem tönkre?! Amúgy mit foglalkozik velem, már semmi közünk nincs egymáshoz! Gondolom hogy most azért irkálja ezeket hogy vagdossa magát meg hogy depis, mert azthiszi hogy csaltam egész végig,csak mert hallott egy olyant,hogy most kavartam valakivel pénteken. Mikor egyik sem igaz!! Szóval a kérdésem,hogy miért ilyen? Hiányzok neki,vagy mi?


2010. dec. 5. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos hiányzol neki, lehet, megbánta, hogy kidobott, és nem mer neked köszönni. De a vagdosást nehogy komolyan vedd, az ilyenek csak érzelmi zsarolásra képesek, valójában meg csak módjával csinálják, nehogy véletlenül tényleg valami bajuk essen.

Szerintem beszélgess el vele. Személyesen.



Ui.: beszarok ezen a virtuális világon. msn, faszbuk... -.- XD

2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele h ez a megcsalás nem igaz,tisztázzátok a dolgotokat,mert bajok lehetnek belőle..
2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég labilis jellem lehet. Biztos hiányzol neki, megbánta, de szerintem ne kezdjétek újból, mert akkor csak szarabb lesz utána megint látni, hogy a helyzet nem javult.
2010. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért ilyen, de szerintem sz*rd le. Előbb-utóbb abbahagyja... Ha valaki neked áll miatta, mondd meg neki, hogy téged nem érdekel, hogy mi van vele, és köszönöd, nem kérsz róla infót. Ennyi az egész:)
2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán sérti a hiúságát, hogy nem sírtál utána eléggé. Én megüzenném udvariasan, de határozottan, hogy minden kapcsolatot megszakítanék vele, mert nem lenne értelme barátkoznunk, ezennel idegen a számomra, idegennek nem is köszönök, a depressziójához sincs semmi közöm, ahogy neki sincs ahhoz, hogy kavartam-e valakivel.
2010. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a lány bolond már bocsi oké megértem magába fordul rendben dehogy vagdossa a kezét:S:S:S meg ha hiányoznál neki akkor legalább köszönt volna..Teszi magát.. pff.. Hagyd még felnő..Ha szereted menny át mond a szemébe hogy így van és nem csaltad meg csak keverik a szart... mond meg neki hogy gondoljon arra mikor átölelted és mondtad hogy szeretlek .. nem csak unalomból tetted.. Has rá kicsit... hátha lesz valami.. Bár nem azért de nem értem az ilyen embert.. Más haldoklik akarata ellenére ez meg ilyen hülyeség miatt vagdossa magát.. L/17...
2010. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzol neki,de én mindenképpen beszélnék a sráccal,mert ez így nem állapot,hogy baromságokat feltételez rólad,és neked akarnak menni a barátai.
2010. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!