Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális lehet ez így?

Figyelt kérdés
Bnőmmel már együtt voltunk néhányszor. Mindkettőnknek ez az első normális kapcsolata és nem bírjuk ki sosem egymás nélkül. Most érezzük mindketten azt, hogyha ne vagyunk együtt senkik vagyunk teljesen más emberek. Nagyon szeretjük egymást. Lehet, hogy ez életünk végéig, de házasságik is vezethet? Én nagyon szereteném :) ( am mindketten 17 évesek vagyunk)
2010. dec. 5. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a jövőt, de miért ne lehetne? Milyen választ vársz?? Egyébként te csak azt tudhatod, amit te érzel.
2010. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tudom,hogy a köd miatt látom íygy ami a szemet előtt lebeg, vagy tényleg létezhet ilyen. Azt tudom,hogy minden percemet vele akarom tölteni
2010. dec. 5. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én abban hiszem, hogy létezhet...

De ahhoz akarni kell, meg kell tudni beszélni a problémákat, szeretni kell egymást, kontrollálni kell tudni magatokat, az érzéseiteket és nem az egonak kell a középpontban lenni, hanem kettőtöknek. Az ilyen élet felfogás pedig, hogy fiatal vagyok, sok mindenkivel ki kell probálnom még, megöli a lehetőséget.

2010. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El kell képzelnetek együtt a jövőt, meg kell ismernetek egymást jól és elfogadni a másikat úgy ahogy vagy.

Nem kell ettől még összenőni sem meg féltékenykedni sem szabad a semmire! Mindenkinek lehet rossz napja. Te csak legyél önamagad és ne nyomd el a párod!

2010. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már többször beszéltük,hogyan képzelnénk el a jövőnket:)
2010. dec. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!