Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak szeretnék karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szeretnék karácsonyra szív alakú gitárpengetőt. Hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy olyan oldalt találtam ahol az ár se volt kiírva de a minimális rendelhető darabszám 100db volt. Én csak egyet szeretnék :)
2010. dec. 4. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
csinálj egyet
2010. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
drága egyetlenem. Hogyan?
2010. dec. 5. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyományos pengetőt megveszed, erős ollóval átszabod, esetleg valami hővel megpróbálod a végott szélét kicsit megolvasztani, h ne legyen éles. Amúgy ha bemész egy hangszerboltba, akkor tuti szívesen segítenek, és lehet találsz is. Több az esélye, mint a neten találni.
2010. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés nem az, hogy hol tudok netről rendelni hanem pl melyik boltba tudnám beszerezni :)A kézművesség nem az én pályám :P szóval inkább megpróbálom valahonnan készen beszerezni. Köszi a választ:)
2010. dec. 5. 01:11
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


a második vagyok, szal Pesten én ezt a hangszerboltot ismerem elég jónak, bár a netes készleten nem mutatják, hogy lenne, de tényleg a legközelebbi hangszerboltban érdemes keresgélned, ha lehet kis tételszámban is venni, akkor megmondják Neked. Sztem minél hamarabb menj, mert lehet, h akár rendelni is tudnak Neked.

2010. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Coda-ba menj be, ott amilyen elvetemültek az eladók, tuti van;)
2010. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt egyébként találsz:

[link]

2010. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10:01-es a kérdező írta is azt az oldalt, csak nem így... oda van írva, h 100 db-ot lehet csak rendelni és saját logóval... máshol én sem találtam...
2010. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ez volt az az oldal :/ Lehet hogy felhívom akkor ez eldorádót hoyg ne kelljen 500Ft-ért feleslegesen beutazni :)
2010. dec. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!