Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Felhívjam? Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felhívjam? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé menet benéztem a karácsonyi vásárba, megállított a Mikulás. (Jópofa srác, olyan 25-30 körüli)

Ari volt, adott csokit, ráírta a számát, ezzel a szöveggel: "Ez az elérhetőségem, hogy tudd telefonon is elérni a Mikulást, nem csak levélben." Énekeltem is neki.:P

Nagyon szimpi. DE ha felhívom? NYomulósnak érezném magam, azt se tudom mit mondjak vagy hagyjam az egészet?

22 éves lány


2010. dec. 4. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hívd fel. Azért adta meg a számát :) Máshol úgysem tudtok kommunikálni :)

Iszonyú aranyos ez a sztori :):) Én ki nem hagynám :):):)

21/N

2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadta a számát, az nem lehetett véletlen... :)
2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hülye, hívd fel, mit veszíthetsz, legrosszabb esetben lesz egy ócska randid, legjobb esetben egy tartós kapcsolat
2010. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel, nem nyomulás hiszen ő nem tud téged hívni.

Lehet most ismerted meg a leendő férjedet.

2010. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, csak összeszedem a bátorságom, nem tudom mit mondjak.

3.! Azért nem kell lehülyézni...

2010. dec. 4. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor írj smst :)
2010. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sms jó tipp. Vmi frappáns szöveget kell csak kitalálnom.
2010. dec. 4. 22:02
 8/10 Moszuke ***** válasza:
kívánj tőle valamit sms-ben ha nem mered felhívni:)
2010. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MarieAntoinette ***** válasza:
SMS is jó, de szerintem beszélgetés jobb. Amúgy meg persze, hogy keresd... Hívd fel vmi frappáns szöveggel inkább. Pl. hogy kíváncsi vagy, hogy Mikulásnak mióta van telefonos ügyfélszolgálata. Már nem annyira megbízható a posta, mint régen volt? És hogy megmutatná e, hogy mivel foglalkozik dec. 6-án kívül az év többi napján.
2010. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
NAgyon köszi a segítségeteket. Holnap felhívom.:)
2010. dec. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!