Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek neki? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki? Fiúk mondjátok meg a tippeteket kérlek!

Figyelt kérdés

Valószínű nagyképűségnek vagy beképzeltségnek fogjátok ezt gondolni, de muszáj így leírnom, hogy áttudjátok érezni. 24 éves nő vagyok és mindenki szerint kivétel nélkül nagyon jól nézek ki és szép vagyok tetőtől talpig. Egész életemben idáig csak ostromoltak a fiúk. Korán érő típus voltam mindig is, így mindig nagy korkülönbséggel volt párkapcsolatom. Minden témában lehet velem iszonyat jókat beszélgetni, nagyon jó a humorom, házias vagyok, komoly felnőtt nő és ugyanakkor nagyon vidám....sorolhatnám a jó tulajdonságokat.

Van egy velem egy idős fiú/ffi, akit egy véletlen folytán ismertem meg neten. Msn-re felvettük egymást. Vidéken lakik én fővárosi vagyok, de mondta, hogy volt már pesti barátnője. Most nincs barátnője. Amikor beszélünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon jókat beszélünk. Ő is nagyon értelmes, és sokkal érettebb a korabelieknél! Képeket láttunk egymásról msn kis ablakában. Egyszerűen minden tökéletes lenne, csak magasról tesz rám mint nő! És nem értem miért, ilyet még nem tapasztaltam mióta élek, mert mindig minden pasinak kellettem. Nem vagyok nyomulós, nagyon jól taktikázom. Egyszerűen nem érdeklem, csak úgy beszél velem mint egy régi jó ismerőssel. Igaz mindig rakja a smile-kat meg nevet rajtam :) Nagyon kedves. Magától sosem ír rám msn-en és én megfogadtam, hogy 3 alkalom után én sem teszem. Várok.

Fiúk mondjátok meg, hogy mi lehet a háttérben, mit valószínűsítetek. :( Egy másik nőbe lehet épp szerelmes vagy vajon mi? :( Nem értem.


2010. dec. 4. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarom megsérteni a magánszférád, de tényleg olyan jól nézel ki és biztos, hogy nem vagy egoista?

Küldenél esetleg képet is? Ne aggódj, nem visszaélés céljából...

2010. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem haragszom :) Nem vagyok egoista, sőt akármilyen hihetetlen visszahúzódó vagyok és teljesen normális. Éppen ezért is jövök még be így a ffiaknak, mert ritka az ilyen nő, aki általatok "full"-osnak hívott és mégsem egy beképzelt idióta tyúk. De tisztában vagyok azzal, hogy milyen vagyok. Le kellett írnom ezeket Nektek, hogy hiteles véleményt tudjatok írni.

Raknék én több képet is, de nem szeretném, hogy megtaláljon itt ismerős. De privát mail-re küldök 1-2-t szívesen.

2010. dec. 4. 22:01
 13/22 anonim ***** válasza:
találkoztatok már? akkor egyszerű, lehet hogy nem hiszi el hogy egy valós személy vagy, mert pofára eshetett már így.. Rengeteg antiszociális ember él köztünk aki a neten éli ki magát.
2010. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek, és én is privire gondoltam :)
2010. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%-os, majd írd le az objektív véleményt... Most már én is kíváncsi vagyok.
2010. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem találkoztunk. Lehet hihetetlen Neki, hogy létezik ilyen nő? :) Ez aranyos.

És köszönöm fiúk a válaszokat! Nem gondoltam volna, hogy ennyit kapok :)

2010. dec. 4. 22:05
 17/22 anonim ***** válasza:
igazából én sem hinném el :))ha meg mégis, akkor azt gondolnám hogy egy ilyen nőnek miért pont én kellenék?O: Bátorítsd,adj neki jeleket :)
2010. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy én sosem kezdeményezek és annyit jelet tudok Neki adni maximum, hogy kedves vagyok és sokat beszélek vele. Csak a viselkedésemmel tudok jelezni. Ezt már megtettem.
2010. dec. 4. 22:18
 19/22 anonim ***** válasza:

De ő nem tudja hogy milyen vagy másokkal,honnan is tudná ?

És ha úgy gondolja hogy mindenkivel ilyen kedves és beszédes vagy?:)

2010. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igazad van :S Ezt már más is mondta Nekem más ügy kapcsán. Az ember nem tudhatja, hogy csak vele vagy mindenkivel úgy viselkedünk.
2010. dec. 4. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!