Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek neki? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki? Fiúk mondjátok meg a tippeteket kérlek!

Figyelt kérdés

Valószínű nagyképűségnek vagy beképzeltségnek fogjátok ezt gondolni, de muszáj így leírnom, hogy áttudjátok érezni. 24 éves nő vagyok és mindenki szerint kivétel nélkül nagyon jól nézek ki és szép vagyok tetőtől talpig. Egész életemben idáig csak ostromoltak a fiúk. Korán érő típus voltam mindig is, így mindig nagy korkülönbséggel volt párkapcsolatom. Minden témában lehet velem iszonyat jókat beszélgetni, nagyon jó a humorom, házias vagyok, komoly felnőtt nő és ugyanakkor nagyon vidám....sorolhatnám a jó tulajdonságokat.

Van egy velem egy idős fiú/ffi, akit egy véletlen folytán ismertem meg neten. Msn-re felvettük egymást. Vidéken lakik én fővárosi vagyok, de mondta, hogy volt már pesti barátnője. Most nincs barátnője. Amikor beszélünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon jókat beszélünk. Ő is nagyon értelmes, és sokkal érettebb a korabelieknél! Képeket láttunk egymásról msn kis ablakában. Egyszerűen minden tökéletes lenne, csak magasról tesz rám mint nő! És nem értem miért, ilyet még nem tapasztaltam mióta élek, mert mindig minden pasinak kellettem. Nem vagyok nyomulós, nagyon jól taktikázom. Egyszerűen nem érdeklem, csak úgy beszél velem mint egy régi jó ismerőssel. Igaz mindig rakja a smile-kat meg nevet rajtam :) Nagyon kedves. Magától sosem ír rám msn-en és én megfogadtam, hogy 3 alkalom után én sem teszem. Várok.

Fiúk mondjátok meg, hogy mi lehet a háttérben, mit valószínűsítetek. :( Egy másik nőbe lehet épp szerelmes vagy vajon mi? :( Nem értem.


2010. dec. 4. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
"sokkal érettebb a korabelieknél"
2010. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen ám, de én is ;) ezért is írtam azt, hogy minden tökéletes lenne. Mindketten érettebbek vagyunk.
2010. dec. 4. 21:19
 3/22 Moszuke ***** válasza:
az jöhet szóba hogy b*zi.. vagy épp csapja a szelet valakinek és nem akar több vasat tartani a tűzben.
2010. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ja, nekem is a b*zi jutott eszembe...

te ha tényleg ilyen jó nő vagy, akkor csak meleg lehet

2010. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen ez benne van a pakliban, de Ő így fogalmazott: "volt már pesti barátnőm" :S
2010. dec. 4. 21:37
 6/22 anonim ***** válasza:

a melegeknél is van bika és van köcsög is, azaz barátnő

persze rossz belegondolni

lehet, hogy még sem vagy olyan jó nő? mármint neki?

2010. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimplán nem akar kapcsolatot...
2010. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
nem jössz be neki valószínűleg. undorodik az egoista pesti buláktól :D
2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

21:40-nél a pont! Miért kell egyből azt feltételezni, hogy buz i, csak mert nem akar járni valakivel?! Egy hetero fiúnak nem lehet egy lány a barátja? Nincsen az megírva sehol, hogy ha egy fiú szóba áll egy lánnyal akkor már járni is kell! És az se, hogy egy jó nő megkaphat mindenkit, mert nem mindenki a farka után megy!

Bocs ha kicsit erős volt, de ez a véleményem

2010. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hmmm.....

Tehát azt gondoljátok, hogy:

1. Valakibe bele van szeretve és ilyenkor nyilván nem lát mást

2. Meleg

3. Nem akar kapcsolatot (meló,suli akár mi miatt...)

4. Van egy ideálja külsőre, ami lázba hozza és azt egyáltalán nem testesítem meg


Igen ezek mind "jól" hangzanak.

2010. dec. 4. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!