Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves fiú vagyok.

Nem rég lett vége egyik kapcsolatomnak...oka: Távkapcsolat.. nem tudunk talizni mindig..költséges.. ő azt mondta, ez így neki nem jó:( Az a helyzet ő még továbbra is barát akart maradni, de én mondtam nekem ez így nem jó, nem lennék rá képes.. oké el is köszöntem tőle.. fájó szívvel:'(

Elfelejteni nem tudom.. minden percbe rá gondolok..nagyon rossz.. nem tudom mit tehetnék.. felmegyek msn,myvip,face egyéb közösségi oldalakra ott van..(azt hogy letiltsam stb, ne is kérjétek.. szerintem bunkóság lenne meg nem is szeretném)

Nagyon hiányzik..annyira jó lenne csak átölelni is..

köszi a válaszokat!


2010. dec. 4. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Írtam 1 privit is:)
2010. dec. 4. 21:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy köszöntés bőven elég, ne vidd túlzásba, azzal benne is reményt keltesz, és magadban is..Illedelmesen felköszöntöd és ennyi.Szerintem..
2010. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát jó..
2010. dec. 4. 21:23
 14/17 A kérdező kommentje:

De.. én még szeretem.. meglehet hogy őő is..

nem illene szerinted ezek után egy kis borítékba valami kis mütyűrkét 1 Boldog Szülinapot szöveggel elküldeni? Nem is sokba kerül.. azzal nincs is gond=/

2010. dec. 4. 21:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem fogom megmondani mit csinálj..tégy belátásod szerint..
2010. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. biztos örülne neki.. de nem lesz olyan biztató jellegű...már úgy se lehet közöttünk semmi.. csak 1 kis dolgot akarok adni neki, hogy emlékezzen még rám..
2010. dec. 4. 21:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Privátban elmesélem a történetemet. 7 éve húzódik a sztori. ha kíváncsi vagy, írj rám.
2010. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!