Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves fiú vagyok.

Nem rég lett vége egyik kapcsolatomnak...oka: Távkapcsolat.. nem tudunk talizni mindig..költséges.. ő azt mondta, ez így neki nem jó:( Az a helyzet ő még továbbra is barát akart maradni, de én mondtam nekem ez így nem jó, nem lennék rá képes.. oké el is köszöntem tőle.. fájó szívvel:'(

Elfelejteni nem tudom.. minden percbe rá gondolok..nagyon rossz.. nem tudom mit tehetnék.. felmegyek msn,myvip,face egyéb közösségi oldalakra ott van..(azt hogy letiltsam stb, ne is kérjétek.. szerintem bunkóság lenne meg nem is szeretném)

Nagyon hiányzik..annyira jó lenne csak átölelni is..

köszi a válaszokat!


2010. dec. 4. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
MOndjuk ne nézegesd, legyen önuralmad, aztán majd egy idő után megbékélsz a helyzettel, és újra képes leszel beszélni vele. Egy időre hagyd, ne keresd, ne nézd a képét..Nekem bevált ;)
2010. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Értem, de hát annyira rossz.. én még mindig szeretem..

Úgy gondoltam hogy nem is írok neki.. kb a kommunikálást megszakítom.. ezt is akarom tervezni, nem tudom jó ötlet-e..

2010. dec. 4. 20:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Figyelj.Elmondom nagyvonalakban az én történetemet.

Megismertem egy csajt, egy táborban.Összejöttünk..Olyan volt hogy nagyon megszerettem.Amint kiderült az ország másik felében lakik..Tábor után abba maradtunk hogy együtt leszünk, megpróbáljuk, de kínszenvedés volt.Ő besokallt és azt mondta hogy legyen vége.Iszonyatosan szerettem..és kb mintha szíven szúrtak volna..Dühös voltam rá, emiatt, de beláttam hogy igaza van.Dühömből kifolyólag pár hónapig nem beszéltünk.Addig úgy feldolgoztam magamban mindent, és azután már tudtam vele beszélni, úgy ahogy lezártam

magamban.Tedd te is ezt, utána jobb lesz.

2010. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem..

Csak hát.. nem is tudom.. annyira rossz.. ez az egész..

Én még mindig szeretem.. lehet hogy még ő is, de már ennek VÉGE.

Most ezek után mit tegyek? Semmi életkedvem.. miért ne fázzak meg? miért járjak szépen? stb..=/

Esetleg keressek egy új barátnőt? (Na de az is hülyeség lenne.. szerintem, na meg hát nem is akadna az biztos:)

2010. dec. 4. 21:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Figy, normálisnak tűnsz..És ha már volt bnőd, olyan nincs hogy ne legyen újból, meg aztán csak 15 vagy, szóval kevés a millióhoz h ne legyen bnőd újból. Egyelőre foglald le magad valamivel, ne agyalj rajta ha már vége, az senkinek se jó.Adj egy pár hetet magadnak, és jobb lesz, fel a fejjel ;)
2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na meg hát...:( annyira egyedül érzem magam.. senki, egy jó barát esetleg akivel el lehetne beszélni.. esetleg ilyenekről.. egész nap csak szenvedek.. tétlenkedek itt =//
2010. dec. 4. 21:06
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát okéé.. megpróbálom túltenni magam rajta.. bár nehéz lesz.. na és ha még egyszer rám ír.. hogy nem akar elveszíteni.. esetleg kezdjük újra.. működhet..?

vagy csak hitegetem magam?(na ezért se jó ha továbbra is barátok maradnánk)

2010. dec. 4. 21:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Kettőtökön áll.Ha nem tudtok találkozni és ezt nem bírjátok, maradjatok egyelőre standby-ban..és egyszer úgyis összejöhet, viszont lehet hogy nem jön össze..ezt már nektek kell mérlegelni..
2010. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Értem, de ugye nem is szeretném már magam hitegetni..Szerintem már nem sok minden lehet köztünk..

Hamar is fog találni új pasit..:) hisz 1 vonzó, szép lány, én viszont... csúnya =)

2010. dec. 4. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, szal ezzel plusszba ne vidd még lentebb a kedved, ahogy ő találni fog valakit, úgy te is, fel a fejjel, annyi nő van a világon, el sem tudod képzelni mennyi.Szóval nagy levegő, erős vagy, és minden oké lesz;)
2010. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!