Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ovódából, a templomig. Van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovódából, a templomig. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy kedves aranyos lány. Oviban ismertük meg egymást. Általánosban, tini kor elején osztálytársak is voltunk.(padtársak)

Késöbb is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Sőt a véletven egy más iskolában is összehozott minket egy rövidke időre.

Nagyon szimpi. De ő nem egy átlagos lány, ő az ovis korom óta jelen van szinte folyamatosan az életemben.

Rontsam el ezt egy kapcsolat kezdeményezéssel? Ha eddig nem alakult ki még kialakulhat? Egyátalán valaki tud ilyent, hogy mással előfordult?

Egy 20éves fiú voltam


2010. dec. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Látod rajta, hogy akarja e.
2010. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagynénikém. Óvodás koruktól a sírig tartott a szerelmük.80 felett voltak mindketten mikor meghaltak.
2010. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép :) Biztos lehet ilyen, ha szereted nem tudsz mit tenni ellene .. még most mond meg neki, és nem éri váratlanul. Jobban beleesel olyan novellát mondasz neki, hogy csak pislog..
2010. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valóban meseszerű lenne a mai világban:)

csak ott a kérdés mi van a tönkreteszem az egészet egy sikertelen próbálkozással, akkor rémálom lenne.

2010. dec. 4. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy bepróbálkozol, és tönkre vághatod .. aminek 50%-os esélye van, vagy nem próbálkozol be, és tönkre vágod egy másik nő életét, mert te a másikat szereted.. és a sajátod is mert hazudsz magadnak.. :)) Dönts... szerintem ha nem azzal indítanál hogy beléd vagyok szakadva mint az állat !! hanem így hogy: gondolkoztam tegnap, szerinted óvodától lehet a templomig, majd sírig együtt lenni?.. válaszol hogy mi a f.szról beszélsz? akkor megmondod , hogy egyszerűbben: Elbírnád mondjuk velem képzelni hogy halálig egy pár leszünk?... és akkor elmondja mit gondol ennyi:) előző voltam..
2010. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem érdekelne, hogy hol áll a dolog most?
2011. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!