Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy barátnőm.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátnőm.1,5 hónapja járunk és rájöttem, hogy csak barátilag szeretem, magyarul nem vagyok belé szerelmes. Ő pedig szerelmes belém. Mit tegyek, hogy ne bántsam meg? 16/f

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele,ne halogasd el,most beszeljed meg vele a dolgokat
2010. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy ne bántsd meg, a következőt teheted:


- Vele maradsz és úgy teszel mintha szerelmes lennél belé.


Hogy csak kicsit bántsd meg:


- Nem maradsz vele és hazudsz a szakítás okáról, olyan módon, hogy a szakítás oka ként nem őt és nem szerelem hiányát nevezed meg.


A legfájdalmasabb ám a legigazabb eset:


- Őszinte vagy vele, nem hülyíted tovább, megmondod hogy te - mivel az érzelmeket nem lehet irányítani - nem tehetsz róla, de nem vagy szerelmes belé.



Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, javaslom az utóbbit.


Indokom:

Ha durván őszinte vagy vele, könnyebben fog elengedni, mivel szembesül vele hogy nem vagy szerelmes.

Ha hazudozol, hogy te szereted ám, csak bizonyos okokból nem lehettek együtt, egy csomó ideig reménykedni fog hogy - mivel szereted - egyszer még visszakaphat. Hosszabb időt vesz igénybe neki, hogy túl tegye magát rajtad.

Nem utolsó sorban, a hazudozás nem erkölcsös.

2010. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem már előfordult piszok szar érzés ha nem szeretnek bele az emberbe csak az én exem ezt fél évig húzta így mondván hogy ő arra várt hátha mégis megérintem a szivét és nem csak barátilag.Úgy néz ki nem sikerült csak ő még azt is hazudta hogy szeret aztán szakításkor jött a döfés,hogy hiába akart nem sikerült.Szóval tisztázd vele inkább most fog neki fájni persze úgy nem tudsz vele szakítani hogy ne fájjon neki de túl fogja élni.
2010. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakíts vele! A legrosszabb és a legundorítóbb ha csak hülyíted. Persze fájni fog neki, de hosszútávon jobb mindenkinek. Ha vele maradsz csak az idődet pazarlod...

16L

2010. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!