Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jaj jaj, szeretem nagyon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj jaj, szeretem nagyon és neki nincs barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. egy évvel fölöttem jár suliba. mindennap látom :( elvileg nincs barátnője. de nem tudom... :( mult vasárnap taliztunk, sétáltunk, röhögcséltünk és elkezdett esni az eső, akkor feljöttünk hozzám... itt is csak dumáltunk. mikor elment csak annyit mondott, hogy na szia... nem tudom. viszont suliba mosolyog facebookon folyamat böködjük egymást . meg kéne neki mondanom hogy szeretem. csak hogyan?? segítsetek légyszi! 13/L
2010. dec. 4. 20:17
 1/2 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem neki kéne lépnie...
2010. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:

marha egyszerű.

nőből vagy, jel küldő két lábon járó gépezet.

hát használd magad o.O

2010. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!