Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen "Nőkről"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen "Nőkről"?

Figyelt kérdés

40 éves,társkeresőn fenn van.. És a naplóját olvasom épp. (természetesen nem a társkereső oldalon olvasom a naplóját)

Hanem egy Weboldalon


"Svéd eltűnt a társkereső oldalról.

Kerestem,de egyszerűen nem találom a levelet,amit küldött.

Na és msn-re se jött este a megbeszélt időben.

Lehet hogy csak képzelődtem?Kitaláltam magamnak a pasit?Ne má....annyira azért nem állok szarul pasiügyileg:)

Főleg hogy ma este jön a volt férjem és remélhetőleg lesz pár jó órám:)Már igazán rám fér egy kis kényeztetés:) persze aztán mennie kell,nem hiába váltam el tőle.

Viszont mindketten egyedül vagyunk,úgyhogy semmi kivetnivalót nem találok egy kis huncutkodásban.

Itt a tavasz....

Meg hát,hiába ismerkedek meg a társkeresőn bárkivel is,a szex ugye akkor is várat magára,én nem az vagyok,aki az első randin lefekszik bárkivel is.Ha ez valakinek nem tetszik,hát nem tetszik,én az elveimből nem adok le csak azért,hogy bárkit is megtartsak.

Lényeg a lényeg,mástól nem igazán várhatok egy kellemes együttlétet mostanában,csak a volt férjemtől.

Lám,a volt férjek is jók valamire:)"


2010. dec. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem találok benne semmi kimondottan rosszat. ha ezzel senkinek ne mártanak a szoba négy fala között azt cisnálnak amit akarnak.

akár tetszik akár nem, egy nőnek is ugyanúgy vannak szexuális igényei mint egy férfinek. ha zet egy pasi írta volna senki meg se mdöbbent volna. egyedül van anő is, a férje is...had szeretkezzenek ha akarnak. Mással nem fekszik le hamar, ez tisztességes, vagy azzal van a bajod hogy a szexre élezte ki a mondndóját? hát mint már írtam nekünk is vannak szükségleteink, ugyanúgy hiányzik a szex mint nektek. ez nem jelenti hogy valaki r*banc

2010. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Énn is lány vagyok.. Kort nem írok de nem vagyok még 18 éves..

:$ ezért nem értem hogy HA már elváltak..akkor minek akar vele lefeküdni :O

2010. dec. 4. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:

majd megérted :)

én sem vagyok híve az exel való szeretkezésnek, de csakis érzelmi okokból. nézd...ha mindketten tudják hoyg ennyi és nem több, ez mindkettőjüknek jó, és nincs egyiknek sem párja hát miért ne szexelhetnének?

rengeteg oka lehet, és csak az egyik és legnyilvánvalóbb hogy hiányzik nekik a szex.

-eslő voltam.

2010. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom :) Köszönöm hogy válaszoltál :)
2010. dec. 4. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Valószínű azért fekszenek le, mert már összeszoktak, élvezik egymással a szexet. A válásnak meg ezer oka lehet.
2010. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én előbb feküdnék le a pasimmal idő előtt, mint egy férfival, akitől egyáltalán nem akarok kapcsolatot.
2010. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!