Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy a metroszexualitás nem jó? (lent)

Figyelt kérdés
A párom újabban azok kevesek közé tartozik, akiknek bejönnek a metroszexuális nyálfejek. Pedig úgy tudtam ezek csak a fiatal csajoknak tetszenek. Nos, ő 36 éves én 24. Azt is kérte, hogy menjek kozmetikushoz, pedig nem vok igénytelen. Nem akarok búzának kinézni. És nem hódolok be ennek a hülye divatnak!
2010. dec. 4. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A metroszexualitás egyáltalán nem rossz dolog. Ha persze valaki nem viszi túlzásba... Kozmetikusba még senki sem halt bele. Testvérem sportos kajakos menő srác és lám-lám néha eljár kozmetikushoz... Egy férfi adjon magára de ne legyen búza. Ha ebbe a kategóriába tartozol akkor no problem.
2010. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:'D

Hát, mennyire komoly a kapcsolat?

2010. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
nálam ez válóok lenne
2010. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
mármint ha nekem kéne álhomárnak lennem a gáré miatt
2010. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha te sem várod el tőle, hogy kozmetikushoz menjen, akkor légy férfi és állj ki magadért! aki képes lenne emiatt elhagyni, nem szerethet igazán...
2010. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm csak érdekelt ez a téma!
2010. dec. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!