Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyzetemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben? (csak normális válaszokat. )

Figyelt kérdés

A párom panaszkodik, hogy nem engedem őt szórakozni és hiányzik neki a bulizás.

Alapvetően ha nem engedem, akkor is elmegy hetente egyszer a barátaival. Én ha akarnék sem tudnék menni (bizonyos okok miatt, ez most lényegtelen). - de ha vele mennék sem tudnám jól érezni magam, a baráti társasága egyáltalán nem nekem való, nem kedvelem őket. - de a párom nem is hív, mert tudja, hogy úgysem mennék. Ez nem is baj...

A lényeg, heti 1 bulizás kevés egy felnőtt férfinak, aki elvileg nagyon komoly és érett gondolkodású ?

Mit tennétek a helyemben? Engem nagyon bosszant már az a heti egy is, de van hogy több... egy hónapban kb. 5x megy iszogatni a barátaival, vagy billiárdozni stb... max 6x az nem elég?

Egyszerűen már unom, hogy folyton panaszkodik emiatt. Nem élünk együtt, nem találkozunk olyan sűrűn, tehát az agyára sem mehetek...


2010. dec. 3. 23:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Biztosan megpróbáltál már vele beszélgetni erről. Gondolom, hogy nem egyszer, nem kétszer, hanem sokszor elmagyaráztad neki higgadtan, hogy miért nem örülsz, ha a haverokkal lóg. Semmit nem változott a helyzet, sőt, ahogy írod, csak rosszabb lett. Nagyon szomorú, de nem illetek össze. Ennyi az egész.
2010. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Megoldódott ez a probléma! :)

Általában nem nyugisan, hanem vitatkozva beszéltünk az ilyen dolgokról, most leültem vele és megbeszéltem normális módon, felfogta, hogy nekem rosszul esik és megegyeztünk. Ha nekem van barátnő dolgom, én megyek, ha neki kedve van lógni a haverokkal, ő is megy, de legyen meg az egyensúly a barátok és egymás közt. Ő amúgy szereti a barátnőimet nagyon és hétvégén elgondolkoztunk a szakítás szünetelés dolgon, de azt mondta képtelen lenne elhagyni engem, mert hihetetlenül szeret.. és hosszú idő óta először ezt elhiszem neki...

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 5. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!