Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyzetemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben? (csak normális válaszokat. )

Figyelt kérdés

A párom panaszkodik, hogy nem engedem őt szórakozni és hiányzik neki a bulizás.

Alapvetően ha nem engedem, akkor is elmegy hetente egyszer a barátaival. Én ha akarnék sem tudnék menni (bizonyos okok miatt, ez most lényegtelen). - de ha vele mennék sem tudnám jól érezni magam, a baráti társasága egyáltalán nem nekem való, nem kedvelem őket. - de a párom nem is hív, mert tudja, hogy úgysem mennék. Ez nem is baj...

A lényeg, heti 1 bulizás kevés egy felnőtt férfinak, aki elvileg nagyon komoly és érett gondolkodású ?

Mit tennétek a helyemben? Engem nagyon bosszant már az a heti egy is, de van hogy több... egy hónapban kb. 5x megy iszogatni a barátaival, vagy billiárdozni stb... max 6x az nem elég?

Egyszerűen már unom, hogy folyton panaszkodik emiatt. Nem élünk együtt, nem találkozunk olyan sűrűn, tehát az agyára sem mehetek...


2010. dec. 3. 23:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a mellére fosnék és szétcsapkodnám egy péklapáttal.
2010. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "egymásért lemondunk dolgokról" is gáz. Főleg ha a barátairól kell lemondani. Egy kapcsolat ne a lemondásokról szóljon már.


Engedd el, majd lesz valami.

2010. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

csak mostanában lett ilyen, új ismeretségeket kötött, akik szinglik és állandóan mennek, vagy ha kapcsolatuk van, az sem áll másból mint buliból, ivásból meg heti 1 d*gásból... És kezdi átvenni ezt a bulizós, tipikus idióta férfis mentalitást... Azt a "a nő szexre van, igyunk egy sört meló után... főztél valami kaját?" - szerencse, hogy nem lakunk együtt. - ez amúgy csak akkor van így, ha velük van... alapból nem ilyen, általában nagyon gondoskodó, odaadó... csak hát ezek a "barátok..."

Azért nem mennék, mert eleve olyanokat tudnak mondani, hogy az első öt perc után kifordulnék a bárból.

2010. dec. 4. 00:09
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tiltom meg, csak azt mondom hogy heti 2 után már nem örülnék. Felnőttek vagyunk, nem tinik...
2010. dec. 4. 00:10
 15/22 anonim ***** válasza:
Na és, úgysem a te társaságodban hülyül meg. Én újra felvenném a kapcsolatot a tiltott barátaimmal, és nem érdekelne, hogy kilométerekre tőlem éppen milyen stílust vesz fel a párom.
2010. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

igen, csakhogy mondjuk a találkozásaik után 2 napi ilyen, tehát ne találkozzak vele csak heti 2x, hogy elkerüljem a hülye időszakát?

amúgy próbáltam felvenni, de hogy finoman fogalmazzak, azok a barátok annyira megutáltak, amiért a páromat választottam, hogy nem vesznek már emberszámba...

persze vannak barátaim, csak hát van 1-2 akit tényleg hiányolok és tudom, hogy már nem kapom vissza, de ez már más kérdés.

2010. dec. 4. 00:14
 17/22 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról,...
2010. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

2 év alatt azért már kiismertem. Manipulálható ilyen téren. :(

de az igazi barátai nagyon visszafogottak. akikkel már kamasz kora óta "együtt van"..

2010. dec. 4. 00:19
 19/22 Moszuke ***** válasza:

szerintem elkúrtad...

a barátok mindig is fontosabbak bármiféle párnál.

ha ezt egy barátnő/pasi nem érti meg akkor kell szépen szakítani.

meg lehet az ilyesmi szépen értelmesen beszélni.


de ami igaz az igaz.. nekem is van jó pár ilyen "a nő szexre van, igyunk egy sört meló után... főztél valami kaját?" barátom/haverom...


és ha összefutnék velük és átvenném a stílusukat és a barátnőm szólna, hogy ugyan ne legyek már ilyen mert észrevette, hogy ha haveroktól jövök akkor tapló vagyok 1-2napig, akkor ÉN az arany középutat választanám. tehát:


igen is vallanám hogy: "a nő szexre van, igyunk egy sört meló után... főztél valami kaját?"

de! emellett amikor taliznék a barátosnőmmel akkor visszakapcsolnék értelmes üzemmódba mert oké hogy a nők nem jók semmire... de a saját barátnőm ez alól kivétel.

ha érted mire célzok...


a te párod erre nem képes... hát szopás:)

de nem sajnállak tudod... egy párkapcsolathoz két ember kell.

és bizony egy szar párkapcsolathoz is két ember kell.

elkúrtátok, nem kicsit, nagyon!

2010. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak nem szabadna a lemondásról szólnia. Két és fél éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk. Most, de előtte is mindig volt olyan, amikor a barátainkkal voltunk, ő elment pókerezni, billiárdozni, pokerezni, vagy csak simán iszogatni, beszélgetni.


Van olyan, amikor nekem is szükségem van arra, hogy csak a barátnőimmel legyek, mert akármennyire is szeretem a vőlegényem, néha sok belőle, ahogy neki is belőlem. Ha egy döntésével nem értek egyet, mindig így kezdek: természetesen te döntöd el, mit szeretnél, de nagyon örülnék neki, ha most itthon maradnál, mert hiányzol, régen tudtunk beszélgetni.

Soha nem fordult még elő az, hogy erre nemet mondott volna, igaz, nem is túl gyakran játszom ki ezt a kártyát.


Meg kell találnod az egyensúlyt, mert a szavaidat olvasva egyáltalán nem az jön le, hogy te boldog vagy ebben a kapcsolatban, valamin változtatnotok kell, vagy hagyni az egészet.

2010. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!