Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyzetemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben? (csak normális válaszokat. )

Figyelt kérdés

A párom panaszkodik, hogy nem engedem őt szórakozni és hiányzik neki a bulizás.

Alapvetően ha nem engedem, akkor is elmegy hetente egyszer a barátaival. Én ha akarnék sem tudnék menni (bizonyos okok miatt, ez most lényegtelen). - de ha vele mennék sem tudnám jól érezni magam, a baráti társasága egyáltalán nem nekem való, nem kedvelem őket. - de a párom nem is hív, mert tudja, hogy úgysem mennék. Ez nem is baj...

A lényeg, heti 1 bulizás kevés egy felnőtt férfinak, aki elvileg nagyon komoly és érett gondolkodású ?

Mit tennétek a helyemben? Engem nagyon bosszant már az a heti egy is, de van hogy több... egy hónapban kb. 5x megy iszogatni a barátaival, vagy billiárdozni stb... max 6x az nem elég?

Egyszerűen már unom, hogy folyton panaszkodik emiatt. Nem élünk együtt, nem találkozunk olyan sűrűn, tehát az agyára sem mehetek...


2010. dec. 3. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Menj vele?


Az én barátnőm is ilyen örökmozgó. Hagyd, had menjen.

2010. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Őszintén, miért zavar, ha megy?? Mi bánt, vagy félsz valamitől??
2010. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
téged nem zavar?
2010. dec. 4. 00:00
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Alapból mi ez a nem engedem? Nem a kutyád :S Bennem is felmenne a pumpa a párod helyében.
2010. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Miért zavarna? Ha szórakozni akar akkor had menjen :) Félremenni nem fog ismerem annyira, de ha félremenne igazából az se zavarna amíg érzelemmentes. Ha pedig nem érzelemmentes akkor ígyis úgyis mindegy és megtörténne a hátam mögött is.


Azzal, ha nem engeded csak bebiztosítod a problémákat, azzal ha elengeded valószínűleg megoldod a helyzetet.

2010. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

alapvetően együtt vagyunk már jó ideje ahhoz, hogy tudjuk, mi zavarja a másikat. Engem az zavar, ha ő azokkal az emberekkel van, mert teljesen átveszi a stílusukat, meghülyül mellettük, ezért megkérdezi: "Mit szólnál ha este elmennék bulizni?" - én erre felelhetem hogy "hát nem örülnék neki, légyszives ne menj" de ő azért elmenne, max sunyin. de például ha egy héten elmegy hétfőn és aztán szerdán és pénteken el akar menni, akkor azért megmondom hogy "ácsi, hétköznap iszol, velük vagy kedden hülyén viselkedsz a hatásukra. szerdán megint velük vagy. péntekre már normális lennél, de megint velük akarsz lógni.

Szerintem semmi rossz nincs benne, hogy korlátokat szabunk, cserébe én lemondtam olyan barátaimról, akiket Ő nem kedvel, mert mindig féltékenységet szított, ha azokkal a barátaimmal találkoztam, akiket ő nem kedvel... :) ennyi az egész.

2010. dec. 4. 00:04
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nem engeded csak azért is el fog menni, mert úgy fogja érezni, hogy korlátozni próbálod a szabadságát, vagy menj vele néha, lehet h még meg is szereted a társaságát, vagy vedd rá máshogy hogy ne menjen.
2010. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Magadra vess, annyi bulit nem kedvelő fiú szabad, neked mégis egy partyproli kellett.
2010. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igazad van, de én nem a megcsalások miatt aggódom, hanem szimplán idióta lesz tőlük... :(
2010. dec. 4. 00:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj ez. Én nem mondanék le senki miatt a barátaimról. És oda megy és akkor és azokkal, akikkel csak akarok. Szerintem ez maximális tiszteletlenség a párunkkal szemben. Megtiltani, áhh, nem az anyja vagyok basszus.
2010. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!