Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez már? Ez kapcsolat?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal. Körülbelül fél éve a szex, havi 1-2 alkalomra csökkent. Nem értem miért?! Nem is foglalkozik velem annyit, mint régen. Rákérdeztem már többször is, azt mondja nem csal meg. Akkor mi van?

Jajj, ne haragudjatok, igazán nem is kérdés, csak ki kellett írnom, épp egy veszekedés végén vagyok.


2010. dec. 3. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mennyi idősek vagytok?
2010. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én lány, 23.

A párom 27, természetesen fiú. :)

2010. dec. 3. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál h dolgozik és kimerült?:D Vannak olyan időszakaim nekem is amikor nem kívánom a szexet mert melóban gond van, vagy csak egyszerűen depis időszakom van, de ez nem azt jelenti, hogy félrebarátkozok. Simán lehet h valami gondja van. (Adósság, munkahelyi para stb)
2010. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szabadságon van 2 hete. Én meg 12 óráztam éjjel. ehhez, csak ennyi hozzáfűznivalóm van. Itthon sem erőltette meg magát semmivel...
2010. dec. 3. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes mondjuk 7 év azért elég huzamos idö lehet már nem tartja annyira fontosnak és pezsgönek a szexet mint azelött.

Probálj neki egy kis hangulatot csinálni hozzá:) Ha nem jön be akkor pedig egy modszer marad a leülés és megbeszélés.

2010. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már megvolt. Megbeszélni nem lehet, mert egyszerűen megsértődik, mellébeszél, a válasz általában, "azt hittem neked nincs kedved..." én meg csak felidegesítem magam.

Igen, a 7 év, az tényleg 7 év, ez igaz, na, de ennyire? Ráadásul ő a pasi.

2010. dec. 3. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Csúnya ilyet mondani, de megunt.. Vagy a szexet unta meg. Találj ki valamit, ami feldobja a dolgot. És ne hagyd ellenkezni.... Ha már csinálja, nem fogja abbahagyni.
2010. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és akkor mindig én kezdeményezzek? én már itt akartam hagyni, de, szeret. Azt mondja. Egyszerűen nem lehet vele beszélni. Az meg nem alkuképes, hogy mindig én álljak elő valami újjal, ő meg csak ott legyen. Egy kapcsolathoz két ember kell.
2010. dec. 3. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!