Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Unom már a bizonytalanságot.

Figyelt kérdés

Hogy félreértés ne essék, lány vagyok, és bejön egy fiú, az osztálytársam. Nem is tudom, hol kezdjem... Szinte egy éve kezdődött az egész őrület, de én már azelőtt is szimpatizáltam, s állítólag ő is akart velem járni.

Szóval egy osztály"bulin" kezdődött, ahol mellé kerültem. Annyira meglepett, ölelgetett és rengeteget marhultunk. Aztán belehabarodtam, és annyi ilyen apró jel volt, hogy már sorolni sem tudom. Most csak közelebbi példa: egy haverja kérte a barátnőmet, hogy egy órán üljön máshova, hogy a fiú tudjon mellém ülni... És annyit néz, bámul, és olyan édes.

Csak van egy kis baj: az egyik barátnőmnek is bejön... mi? bele van habarodva. De már 7 éve, és már vagy ezerszer mondta meg a fiú neki, h szálljon le róla, mert nem szereti. Hiába, nekem az életemet megkeserítené az életem, ha összejönnénk.

Pedig én szeretem a fiút, és most azt kérdem tőletek, hogy szerintetek ő engem szeret-e? Ölelget, ha valahol állunk mellém áll...

Na igen... de én nem merek lépni, és ahogy látom ő sem.

Hogy tudnám kimutatni, hogy szeretem, és kapna önbizalmat?

:(


2010. dec. 3. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mit érzel és mit szeretnél.Mitől félsz?Nem kell félni!

Ha nem mondod el neki akkor nagy eséllyel nem lesz semmi és rinyálhatsz tovább, hogy de jó lenne...

2010. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel teljesen egyetértek. Ha boldog akarsz lenni, akkor neked kell tenni érte. Te vagy a felelős az életedért!

Hiába vagy lány, felül kell emelkedni ezen, és ha látod a srácon, hogy tetszel neki, de ő nem mer lépni feléd, akkor neked kell. Ne hagyd, hogy egy ilyen apróság álljon a boldogságod útjába. A másik csajtól ne tarts, hiszen a srác már mondta neki is, hogy nem kell neki. Csak te kellesz neki!!! Csak kicsit félénk. Ez van...de valamelyikőtöknek meg kell tennie a kezdő lépést, ne várd ennyi idő után, hogy ő lesz az!

Ha meg valamit félreértettél és nem jön össze a dolog, akkor legalább nem fogsz azon agyalni, hogy mi lett volna, ha...

Sok sikert! ;)

2010. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki.Csak azt akarja


na de én nem

és még tetszel

bár tudnám hogy nézel ki

rövid egyszerű és lényegretörő a válasz babám.

Kérdezd meg tőle ugy 4szemközt.

veszíthetsz vmit?

azt kétlem.

egyszer élünk és elég rövid is az időnk e földi pokolba.

ne tétovázz

Kérdezz

2010. dec. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova(Pl fagyizó ,mozi-úgyis megy a harry potter)fizessetek felesben,így hátha felbátorodik
2010. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el,úgyis összetöri a szivedet.nekem is kb ugyan ez volt.. aztán szinte idegbeteg lettem miatta,azóta sem voltam képes járni egy pasival sem.addig felejtsd el ameddig tudod.
2010. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!