Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar még valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar még valami? Csak barátság? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves fiú vagyok.

Olyan fél éve vagyok együtt barátnőmmel távkapcsolatban.

Nem oly rég vége szakadt, jó, elfogadtam..bár még visszasírom:(

ő azt mondta távkapcsolat.. ez így neki nem jó.. (kb 150km)

Hát gondolom ugye nem kevés az utazás.. meg ritkán tudnánk egymást látni..

az a helyzet hogy mondtam neki hogy akkor nem is írok és akkor kész.. azt mondta nem szeretné ha nem írnák neki..meg hogy majd még beszélünk.. nem tudom mire alapozni.. de most ha újra akarna valamit.. nemtudom.. annyira bizonytalan volt ebben az egészben, meglehet bennem is. Akkor most ezek után hogyan döntsek..

Esetleg csak barátságot akar, vagy egy olyan fiút akivel jól el tud beszélgetni, kiönteni a lelkét?

köszi:)


2010. dec. 3. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó akkor süllyedj bele az általa termelt mocsokba, aztán majd 1 év múlva ha TALÁN sikerül kimásznod belőle, akkor emlékezz arra h itt volt egy névtelen valaki aki előre szólt :) részemről lezárva, reménytelennek tűnsz:D
2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem.. majd megpróbálom legyőzni:) de ha nem baj azt is leírom a szakítás oka a távolság.. igaz nehéz lett volna.. de hát akkor is kibírtam volna hogy csak vele legyek, úgyhogy nem szeretett annyira hogy ezt mind végigcsinálja.

Am meg ha beleesek vagy nem az már nekem nagyon mind1.. így se úgy se lesz barátnőm:(

2010. dec. 3. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Most kell először bátornak lenni, hogy életed végéig ne jelentsen ez gondot. 15-15 évesen szakított velem az első szerelmem, és nem engedtem a csábításnak, odébb álltam. Mai napig nem bántam meg.
2010. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Pont nem igaz, amit írtál, kedves kérdező.

1. Teljesen mindegy, hogy mi miatt szakítottatok. Így a távolság egyébként kihűlt volna, etc..

2. Ha most belesüppedsz, TÉNYLEG nem lesz barátnőd. Sokáig. Ebben a pokolban maradsz hónapokig, ha olyan alkat vagy, évekig.

Ha nem süppedsz bele, hamarabb jössz rendbe, hamarabb nyitsz új emberek felé, és így hamarabb lesz barátnőd.

2010. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Én érzelmeim ilyen téren nem mutatom ki.. temetésen se sírtam, viszont vérnyomásom jócskán megszaladt..ami alacsony vérszegénységem miatt=/

A barátnői ügy pedig hát.. nekem amilyen vagyok:) félős..és nem is valami hú de szép:) nem igen lesz egy hamar.

2010. dec. 3. 21:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia,én segítek neked elfelejteni azt a lányt, írj privit és beszélhetünk:)15/l :)
2010. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mint mondtam: a félősség fejben dől el.

És, mondok egy titkot, a szépség is. Ha megtanulod elfogadni magad, akkor mások is könnyebben fognak. Nézzed magad a tükörben. Az segít.

A vérszegénység ... Sok hús, kevés vörösbor :)

2010. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nézen nézem, de nem valami szépet látok=)
2010. dec. 3. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!