Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar még valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar még valami? Csak barátság? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves fiú vagyok.

Olyan fél éve vagyok együtt barátnőmmel távkapcsolatban.

Nem oly rég vége szakadt, jó, elfogadtam..bár még visszasírom:(

ő azt mondta távkapcsolat.. ez így neki nem jó.. (kb 150km)

Hát gondolom ugye nem kevés az utazás.. meg ritkán tudnánk egymást látni..

az a helyzet hogy mondtam neki hogy akkor nem is írok és akkor kész.. azt mondta nem szeretné ha nem írnák neki..meg hogy majd még beszélünk.. nem tudom mire alapozni.. de most ha újra akarna valamit.. nemtudom.. annyira bizonytalan volt ebben az egészben, meglehet bennem is. Akkor most ezek után hogyan döntsek..

Esetleg csak barátságot akar, vagy egy olyan fiút akivel jól el tud beszélgetni, kiönteni a lelkét?

köszi:)


2010. dec. 3. 21:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
valamit*, bocsi.
2010. dec. 3. 21:15
 2/18 anonim ***** válasza:

A lányok a TV-ből veszik ezt a "legyünk barátok" maszlagot. Bűntudata van amiért vége lett a dolognak, ennyi. Nem gondolja komolyan, most megbeszélitek, hogy "de még fogjuk tartani a kapcsolatot", aztán 1 hét múlva már el is felejtett és mást ölelget. Majd ha azzal is szakít akkor jön hozzád sírni, de nem te leszel az akihez visszajön, csak jó lesz neked nyafogni.


Hajtsd el bármennyire is fáj, hosszú távon jobban jársz, amúgy csak nyomorba dönt.

2010. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem, de az a nagy helyzet hogy.. én még szeretem.. nemtudom..

igaz máár van aki tetszik.. na de hát reménytelen dolog.. amilyen félénk vagyok+önbizalom hiányos még a nevét se merem megkérdezni.. :)

2010. dec. 3. 21:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Éppen ezért fog tönkretenni. Mert te még szereted. És a lelked mélyén ott marad éppen annyi remény a kis beszélgetéseitek miatt, ami miatt nem tudsz belekezdeni egy másik kapcsolatba. És ez ám nagyon hosszan tartó dolog is lehet...


Tapasztalat.

2010. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem.. de ha még talán akar valamit..? hogy mégse legyen vége? vagy nemtudom.. elhajtani pedig nem lenne szívem.. 1x nem bántottam még meg
2010. dec. 3. 21:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első hozzászólóval.

Legyél kemény magaddal, és ne süppedj bele ebbe a mocsárba. Ha vége, akkor vége. Férfi és nő közt nincsen barátság. Ez a "legyünk barátok" duma csak arra jó, hogy fájjon neked. Ha akarja ezt a kislány, ha nem.

2010. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Értem.. de ha nem arról lenne szó hogy legyünk barátok..?

hanem csak teljesen összezavarodott.. és bizonytalan, akkor??

2010. dec. 3. 21:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezzel ne is hitegesd magad:)
2010. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De hát most épp olyan dolog zajlik körülötte háát.. ami nem valami jó dolog, családi probléma.. egyebek.. és gondolom így a távolság is.. nemtudom.. de ha mégis arról lenne szó?

áá már a fejem is bele fájdul =/

2010. dec. 3. 21:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Szakított veled ember, legyen eszed. Nem akar veled lenni, nem kíván téged. Bűntudata van, mert úgy gondolja nem érdemled meg, másrészt nagyon kényelmes neki, hogy te ott vagy neki, mikor szüksége van rá.

Nem alkottok már egy párt, és ennek megfelelően a magad érdekeit kell nézned.


Az önbizalomhiányra: egyszer kell legyőznöd a félelmedet. Minél hamarabb esel túl rajta, annál jobb. Nem kell másnak mutatkoznod. És nincs mitől félned. Ha valaha visszautasítanak, nem történik semmi. SEMMI. Felállsz, leporolod magad, és továbbmész. Nem azért leszel nevetséges, hogy visszautasítanak, hanem azért, ahogyan azt viseled. Az pedig, hogy neked ez belülről mennyire fáj, az már rajtad múlik. Hogy mennyire engeded meg neki, hogy fájjon.

Ha EGYSZER sikerül összeszedni a bátorságodat, és mersz sz@rni arra, hogy el is bukhatsz (tudod, hogy lehet, tudod, hogy valamennyire fájhat), akkor nincs mitől többé félned.


Ezzel a kislánnyal pedig: Bármilyen szép volt, bármennyire is boldog voltál vele, el kell engedned. Ne függjél tőle többé, ő sem függ már tőled.

2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!