Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az hogy nem kell eröltetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy nem kell eröltetni mert a szerelem ránkk talál?

Figyelt kérdés

Szóval 15 vagyok...soha nem volt barátom...őszintén szólva nem hiányzik...persze néha jó lenne egy ember aki ott van melletem, akiben megbízom, de őszintén szólva ez a "gyertek menjünk pasizni" program számomra olyan gyerekesen hangzik...vagy lehet hogy én nem vagyok hozzá elég érett?

Szóval igaz, hogy a szerelem egy csendes, kevésbé hangadó, nem világszép lányra is rátalál idővel?


2009. jan. 17. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rád talál spontán, vagy nem, de erőltetni hiábavaló próbálkozás, az biztos.
2009. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenkire rátalálhat, amennyiben nyitott szemmel jár-kel. Egyik barátnőm úgy ismerkedett meg a barátjával, hogy a lány lekéste a buszt, és sz**á ázott:) Ha hagyod magad "sodródni az árral",és nem zárkozól el,akkor rád fog találni.
2009. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se pasizok célzottan, pedig mindig mondják. Nem így működik. Persze, ne zárd el magad, de gondolom, nem is teszed. Sokmindent mondanak, ami nem igaz úgy, ahogy mondják :-)
2009. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ..valahogy így vagyok én is..vagyis én is 15 éves vagyok és komolyabb kapcsolatom nem volt. Lehetett volna de valahogy nem tudom én nem csak egy szimpla kapcsolatot akarok...egy megfelelő fiuval. És eddig mindegyik aranyos meg helyes volt akivel lehetett volna valami ..de nem láttam meg benük atz a személyt akikkel minderöl tudtam volna beszélni . Szoval veled kapcsolatosan ..rádtalál a szerelem de az biztos nem ugy , h ülsz a házba és berepül az ablakon vagy ilyesmi. Szal menj ki barátokkal bulikba , városba , vagy csak szimplán sétálni és lehet össze talállkozol valakvel egész véletlenül:) sok szerencsét
2009. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az az igazság, hogy nem vagyok egy nagy bulizós! Persze azért járok táraságba...Szinjátszókör, például...az egy jó hely, a fiúk mind jófejek, és viszonylag intelligensek, persze humorosak is...

Ebből következik, hogy színházba is járogatok...itt nincs túl sok esély...nem merek megszólítani idegeneket sehogy se...:(


A diszkókat, kifejezetten utálom...azt mondják attól jó hogy hangos...számomra nem jelent élvezetet ha csak egy ütemes dobolást halok a zenéből ami majd beszakítja a dobhártyám...Igazság szerint elképzelni nem tudom hogy lehetne ott ismerkedni, ha még egy szót se lehet beszélni a zenétől:D


Tehát, azért nem vagyok egy szörnyen bezárkózott alak...inkább az nyomaszt kicsit, hogy körülöttem mindenkinek vagy van valakije, vagy vágyik valakire...Nem akarok belefutni olyasféle hibákba amiket késöbb megbánok...szóval egy rossz tapasztalat...eléggé rányomná a bélyeget az elkövetkezendő pár évemre, és az önbizalmamra, ami így se döngeti a felhőket...


Szóval kissé esélytelennek érzem, tekintve hogy ugyan nem vagyok nagydarab, modell alkatom sincs...nem vagyok nézhetetlenül ronda, de itt-ott egy szeplő...néha pattanás beüt...és a fiúkkal se vagyok nagyon beszélő viszonyban, és nem is merek közeledni a társaság felé...

2009. jan. 17. 20:25
 6/12 anonim válasza:
100%
Minnél jobban keresed annál könnyebben el fogsz sétálni a nagy szerelmed mellett. Ez így szokott lenni:) az öledbe fog hullani...velem így volt eddig mindig:)
2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Figyelj,most elmesélem az én kis történetemet!:)


Én azt gondolom magamról,hogy egy átlagos lány vagyok kívülről,de többen mondták már,hogy milyen szép vagyok.Persze jól esett,de igazából nem foglalkoztam vele,hogy most jaj hol van már az igazi...nem soha.17 éves vagyok és még ezelőtt úgy nem volt barátom,összesen 1 volt,de ez is egy hetes,14 éves koromban,szóval érted...:)Na és bekerültem gimibe eltelt 1-2-3 év még mindig nem volt barátom,de nem zavart,és szerencsére barátnőim sem olyanok,hogy pasizzunk stb.. nem,egy normális társaság.És 3. nyári szünetben az egyik osztálytársam elkezdett közeledni és úgy jött az egész.Közös programok,rengeteg beszélgetés...meglepő,mert soha nem hittem volna,hogy egyszer vele leszek.Nagyon szeretem azóta is és egyre jobban!Nem kell görcsölni és főleg kirívóan viselkedni,mintha magamat látnám benned:) Én sem vagyok bulizós,ezért volt,hogy pl unokatesómék sokszor meg is szóltak,hogy mennyek ide-oda velük,de nem szerettem volna,mégis rám talált!:)

2009. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én így vagyok ezzel csak fiú formában: "pasizni" helyett-> csajozni :)


16/F anti disco-s lehet hurrogni!

2009. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Húúú,mintha csak én írtam volna...

Jujj,ez nagyon-nagyon hasonlít az én esetemre...


Én is 15 vagyok,nekem se volt még barátom,én se vagyok diszkós típus,és szerintem is béna a "na most megyek pasizni" dolog...

Csak annyi a különbség,hogy én már nagyon-nagyon szeretnék már igazán szerelmes lenni!!!


Tudom,hogy ezzel most nem sokat segítettem,de most már legalább tudod (és tudom),hogy vannak még ilyen emberek.


Jah és hidd el,egyszer majd rád talál Mr.Igazi...


HAJRÁ NEKÜNK :);)

2009. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves válasz...nem is tudom hogy jó, vagy rossz hír-e hogy nem vagyok ezel egyedül...én azért örülök, hogy nem én vagyok a csodabogár:)


Akiknek már összejött azoknak gratulálok, és akiknek nem azoknak drukkolok:)

2009. jan. 19. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!