Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban fizetési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban fizetési gondok! Mit csináljak? Jól van ez így?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok még tanulok, párom 24, 3 éve vagyunk együtt. Ő kb fél éve kezdett el dolgozni. Mikor még mindketten tanultunk felesben ment minden amit fizetni kellett és mondogatta hogy ha majd ő egyszer keresni fog akkor kapok ezt meg azt, elvisz ide-oda.

Amióta dolgozik nem kapok tőle semmivel sem többet mint előtte: jegyeket felesben fizetjük, fog.gátlót is, nem vitt el sehova vacsorázni, maximum mekibe.

Ezzel ellenben haza meg megvesz mindent: amit a tesója megkíván, amit a szülei akarnak, rendszeresen hetente akár többször is ő vásárol be, és ezt a szülei meg hagyják. (alapélelmiszerek, tisztítószereket felír az anyja)


Kicsit így érzem hogy rám nem jut és ez kicsit zavar is, mert mindig ígérgetett, és ahova megyünk az én részemet fizetem az ösztöndíjból. Szerintetek jogos hogy zavar vagy ez a normális?


2010. dec. 3. 16:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szó sincs itt erről, csak jól esne ha kb 5 hónap után meghívna valahova, mert nem hív el soha, utoljára úgy mentünk moziba hogy én forszíroztam... És úgy gondolom, hogy a fogamzásgátlót is átvállalhatná legalább 1 évben egyszer, mert nem magam miatt szedem azt sem.

Szülei mindketten dolgoznak, nem is idősek, anyagilag meg közép kategória

2010. dec. 3. 18:09
 12/15 A kérdező kommentje:

utolsónak: nyilván ezért nem is hisztiztem ki tőle soha semmit, mindent tisztességesen kifizettem magamnak. Ezért is kérdeztem, mert még soha nem hoztam szóba ilyet.

Csal végig kellene olvasni

2010. dec. 3. 18:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek ne haragúdjatok! Lassan már az is sikk, ha egy férfi költ a párjára. Pont az ilyen nők miatt, akik az előző pár választ adták.

Egy dolgozó férfi igenis hívja meg időnként a párját egy moziba, ha ezt az anyagi lehetőségei megengedik. Ha a tesójának a buliját tudja állni, akkor a barátnője időnként mozimeghívására is futja. Mert kicsit hülyén veszi ki magát a helyzet..

Attól, hogy egy nő engedi, hogy a párja lovagias legyen az anyagiakban, nem jelenti azt, hogy a pasit kihasználja. Egy nő is rengeteget tud adni a pasinak, törődést, gondoskodást, főzést, és rengeteg szeretet, ami nem feltétlenül pénzben mérhető, de attól még ugyanannyira értékes.

Egy sóher férfinél nincsen kiábrándítóbb egy kapcsolatban, mert a lányt arra engedi következtetni, hogy ha már gyermeke lesz, akkor sem fogja a pasi támogatni rendesen és nem adja meg az anyagi biztonságot.


Az én férfi ismerőseimnek akkor sülne le a képükön a bőr, ha nem tudnának egy nyavalyás mozit sem kifizetni a barátnőjüknek. (normál, átlag fizetéssel rendelkező férfiakról beszélek. Mert egyáltalán nem 1. osztályú étterem meghívást vár el a legtöbb nő. Aki olyan, az meg messziről kitűnik)

2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, csináld a következőt:


Ha meghív moziba ne menj el, ha kérdi miért akkor mond, hogy ez most nem fér a keretbe, bocs. Ha akkor nem gavallér akkor... :S


Így megtudhatod végül is csak rád nem költ e.


Tudod, nekem sincs meg a barátomnak sem valami sok ösztöndíjunk, mégis az én barátom képes volt és elvitt vacsorázni, méghozzá úgy, hogy bármit kérhettem, amit megkívántam. ( Igaz, hogy évfordulót ünnepeltünk, és előre gyűjtött rá, meg kicsit bántott, hogy neki kellett állnia mindent, nem éreztem fair dolognak :S)


Szóval, próbáld meg. Kiderül hogy csak használ-e.

2010. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy valaki meglátta a dolog lényegét.

Itt egy kölcsönös dologról lenne szó, mert én sokszor megsütöm a kedvenc sütijét, születésnapjára én magam sütök nem egyszerű tortákat, ha jön sokszor én főzök neki. Tehát a törődést megkapja, megadom neki a tőlem telhetőt.

2010. dec. 3. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!