Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban fizetési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban fizetési gondok! Mit csináljak? Jól van ez így?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok még tanulok, párom 24, 3 éve vagyunk együtt. Ő kb fél éve kezdett el dolgozni. Mikor még mindketten tanultunk felesben ment minden amit fizetni kellett és mondogatta hogy ha majd ő egyszer keresni fog akkor kapok ezt meg azt, elvisz ide-oda.

Amióta dolgozik nem kapok tőle semmivel sem többet mint előtte: jegyeket felesben fizetjük, fog.gátlót is, nem vitt el sehova vacsorázni, maximum mekibe.

Ezzel ellenben haza meg megvesz mindent: amit a tesója megkíván, amit a szülei akarnak, rendszeresen hetente akár többször is ő vásárol be, és ezt a szülei meg hagyják. (alapélelmiszerek, tisztítószereket felír az anyja)


Kicsit így érzem hogy rám nem jut és ez kicsit zavar is, mert mindig ígérgetett, és ahova megyünk az én részemet fizetem az ösztöndíjból. Szerintetek jogos hogy zavar vagy ez a normális?


2010. dec. 3. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy zavar. Beszéltél vele erről? Mert lehet, hogy nem ártana komolyan elbeszélgetned vele.
2010. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igazából csak próbáltam vele éreztetni a dolgot, de konkrétan nem, mert olyan lenne, mintha én csak a pénzre mennék, meg mi jogon szólok bele hogy mire költ.

CSak hosszútávon szerintem ez a külön kassza nem lesz jó...

3 év után szerintem nem ezt érdemelném.

2010. dec. 3. 16:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha otthon lakik és már önálló keresete van alap hogy beszáll a közösbe és nem eltartottként lebzsel!szal ez ne zavarjon! Am ami zavarhat az az, hogy nem az hogy rád nem költ eleget, hanem ami olyasmi közös szükséges nem vállal át nagyobb részt! Pl ha a fog gátlót hoztad fel akkor abból! Rem érted a lényeget!
2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

én is mikor még otthon laktam és dolgoztam elég szépen beadtam a közösbe, hogy szüleimnek is könnyebb legyen. Szerencsére nekem nem ilyet sírós barátnőm volt aki hisztizett azon h nem költök rá többet.

Szerintem hagyd el a fiút, mert jobbat érdemel annál, hogy egy ilyen pénzéhes ribancra fecsérelje az éveit.

2010. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
ma 17:14-nél a pont.
2010. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Mi????semmi jogod bele szólni abba, hogy haza ad pénzt, hát nehogy már!

neked az a legnagyobb bajod, hogy nem tart el téged, ez fáj neked! Hogyan is várod el fel sem tudom fogni??!!

Leggusztustalanabb....


22L

2010. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ti értettétek félre a kérdésemet.

Lényeg az hogy odáig jutott a dolog, hogy ő finanszírozza a tesója szórakozását meg hobbiját, ő vásárol be minden második nap, mert a szülei nem teszik meg és emellett ad le pénzt. Ezek után tőlem elkéri a 990es mozijegy árat.


Szerinte mást ribancozz ne engem

2010. dec. 3. 17:58
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg szó sincs eltartásról mert én is dolgozom amennyit nappali mellett tudok, szüleimtől nem kérek pénzt, mindent magamnak veszek meg., az a gusztustalan hogy velem szar rágóskodik
2010. dec. 3. 18:00
 9/15 anonim ***** válasza:

jaa mert, ha fordított helyzet lenne, ha neked venne meg mindent, a családjára meg sz@rna nagy ívből, az már rögtön nem lenne baj, az tetszene mi?:D

a szülei milyen anyagi helyzetben vannak? nem lehet, hogy rászorulnak a segítségére?

2010. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

meg jó oké, lehet, hogy betegesen sokat költ a családjára, tételezzük fel...

de akkor sincs jogok kihisztizni egy cipőt, egy ruhát, egy éttermet és még sorolhatnám.

Nekem a lesülne a képemről a bőr...

2010. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!