Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Az a helyzet 15 éves fiú vagyok.

Nem rég lett vége egy "hosszabb" kapcsolatomnak..:(

De már annyira úgymond.. szeretet hiányom van.. vagy hogy átöleljek valakit.. esetleg adjak neki puszit.. stb:( nemtudom.. ez normális?

(csak sajnos nincs olyan akinek ezt megadhatnám) :(

köszi


2010. dec. 3. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne úgy indulj neki sosem egy kapcsolatnak, mint a viccben a nyuszika, hogy úgyse jövök be neki.... Abból már jó nem sül ki.


Nyuszika kölcsön akarja kérni a rókától a porszívóját. Elindul hozzá és útközben morfondírozik: Lehet, hogy a róka nem is akarja odaadni nekem a porszívóját…, biztos irigy és kitalál valamit, hogy ne kelljen ideadnia…, az a szemét róka biztos nem fogja idaadni a porszívóját…, közben odaér a rókához. Bekopogtat, a róka ajtót nyit. Nyuszika megszólal: Tudod mit róka, cseszd meg a porszívódat!!

2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretethiányod van, akkor szerezz egy csajt, akin kiélheted, és ő is szeret szeretni.
2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

1. Én nem akárkit akarok szerezni.. csak úgy hogy legyen.. hanem tényleg szeretnék 1 normális kapcsolatot

2. A "szerezz csajt" na avval már gondok vannak :)

2010. dec. 3. 16:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is szeretet hiányom van..Elég rossz=/
2010. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy nem akárkit akarsz, de ilyet meg nem lehet azonnal. Idő kell hozzá és türelem.
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem.. :)

De hát ha oda se merek menni hozzá se kezdeményezni se a nevét nemtom semmi.. =/

2010. dec. 3. 18:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Ó bárcsak te lennél az akit én is szeretnék...:)tök aranyos tőled, h ennyire "szeretet hiányod" van ...nekem is az van :(

mert aki nekem tetszik az szintén nem ismer engem és együnk sem lép pedig azt látom h szeretne megismerni...úgyhogy ez van, és merj kezdeményezni először csak próbáld vele felvenni a szemkontaktust és hátha olyan a lány h majd lép ha ennyire félénk vagy nem sokat veszíthetsz (mondjuk én sem merek lépni de beszélni azt tudok xD)hátha összejön...sok sikert :)

15l

2010. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

*hátha olyan a lány h majd ő lép (ha annyira félénk vagy akkor ez jól jön majd... )

így akartam,elég hülyén írtam le... bocsi

2010. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

15L-nek :) köszi.. háát majd akkor keresem a "szemkontaktust" :P Majd csak lesz valami.. nem tudom =/

Hát pl első barátnőm is úgy lett hogy ő vett fel msnre.. meg élőben beszélgettünk.. és ő tért rá hogy járni akar velem, kicsit meglepett.. na meg az hogy mi tetszett rajtam neki :)

2010. dec. 3. 20:53
 20/20 A kérdező kommentje:
Aaamm hát én az ilyen normális természetű, nem nagyképű lányokat szeretem:) aki magát adja.. nem játsza el hogy hú.. ez meg az.. közbe semmi.. stb :) értitek nah xd^^
2010. dec. 3. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!