Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Az a helyzet 15 éves fiú vagyok.

Nem rég lett vége egy "hosszabb" kapcsolatomnak..:(

De már annyira úgymond.. szeretet hiányom van.. vagy hogy átöleljek valakit.. esetleg adjak neki puszit.. stb:( nemtudom.. ez normális?

(csak sajnos nincs olyan akinek ezt megadhatnám) :(

köszi


2010. dec. 3. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Örülj, hogy így van, jobb, mintha befásultál volna. Így legalább hajt valami, hogy kezdd újra a dolgokat.
2010. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor oké:) Van már már egy lány aki szimpatikus és hallottam már beszélgetni is másik lánnyal :) eléggé normális.. de hát.. én amilyen önbizalom hiányos,szégyenlős vagyok..:) meg hát.. nem valami magas:) én meg hát 179 cm.. de szerintem nem jelentene gondod az a 20cm
2010. dec. 3. 16:37
 3/20 anonim ***** válasza:

"nem valami magas" "nem jelentene gondot a magasság"

Csak én látok ebben ellentmondást?

2010. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hm...az nem jelentene gondot hogy ennyi az éltérés.. választ kértem, nem offolgatást :O=/
2010. dec. 3. 16:44
 5/20 anonim ***** válasza:
A párom és én köztem 40 cm van. :DD A kutyát nem zavarta sosem. Egyszer láttam magunkat videón együtt, ahol nem magas cipő volt rajtam. Vicces volt. De ez sose legyen szempont. :DDD HA egyébként tetszik, a magasság sosem számít. :D
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, tetszek és aranyos is.. de hát még a nevét se tudom :) egy suliba járok vele.. de hát a suliba aztán nem kevesen járnak..:) de hát mit sem ér ha nekem bejön.. de én neki nem.. úgyhogy.. a másik meg hogy biztos képtelen lennék rá hogy oda is menjek és.. :D valami hülyeséget oda motyogjak :)
2010. dec. 3. 16:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy 179 vagy (én 174) és nem 160-170, mint sokan mások.
2010. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyébként normális, hogy érzed a hiányát, bár nem hiszem, hogy ennyi idősen ez kellene, hogy legyen a fő mozgatórugója az életnek, hogy nőt akarok ölelgetni. A szeretethiányt pótolhatják barátok, és baráti kapcsolatok is, sőt akár egy jó család is. A szeretet nemcsak a szerelmi kapcsolatokból fakadhat.

Nem tudom éltél-e már nemi életet, jelenleg elég korán kezdi mindenki, így lehet benned egy olyan késztetés is, hogy utol kell érned a többieket, vagy mittudomén. A lényeg, hogy ne ez legyen a legfontosabb sztem az életedben, hanem minden egyéb. És ha belebuksz a nagy Ő-e, akkor már nem leszel gátlásos, mert kész leszel rá. :)

2010. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 3. 16:50
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem élek nemi életet.. nem vagyok ilyen hogy majd kis 15 évesen itt...

Na meg nem az hajt hogy utolérjek akárkit is..

2010. dec. 3. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!