Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokszor látnám a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokszor látnám a párom? Most nem érzem azt, amit korábban. Szerintetek? 22F

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, és imádjuk egymást. Múlt héten minden nap láttuk egymást, találkoztunk, ráadásul a hétvégét is együtt töltöttük.


Ezen a héten is minden nap találkoztunk, és a hétvégét szintén együtt fogjuk tölteni. És ezt a mostanit nem várom úgy, mint pl. a maúlt hetit. Nem érzem, hogy hiányozna, nem érzem, hogy látnám, talán pont azért mert tegnap is egész estig együtt voltunk.


Szerintetek?


2010. dec. 3. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem is szereted igazán? Lehet h csak nagyon tetszik neked..Hisz ha szeretdnéd igazán,akkor minden pillanatot várnál h vele lehess..22f
2010. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel vigyázz. Ne legyen egy viszonylag friss kapcsolatban "együttélés", mert könnyen megszokod, hogy ez van, és unalmassá válik!!

16/F

2010. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezded megunni.Dobd ki, és jöhet a következő, akkor újra átélheted a kezdeti lázat.Ebben az életkorban ez a normális:-)

24/L

2010. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi egy éve vagyunk együtt, és amióta összejöttünk minden nap találkozunk 2 nap kivételével pedig együtt alszunk, és egyáltalán nem unjuk egymást, sőt felhozta hogy lehetne több is, szóval sztem nem szereted őt...23L
2010. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a saját érzéseidbe voltál szerelmes, nem a lányba. Inkább keress másik barátnőt, még nem késő, nagyon könnyen találhatsz magadnak olyat, akit tényleg tudsz szeretni, mert a lánynak sem jó, ha így "átvered". Beszéld meg vele, az lesz a legjobb. 24f
2010. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én a párommal 5 éve vagyok együtt, és már 3 éve együtt élünk. Munka miatt a hétvégéket külön, a hétköznapokat együtt töltjük.

Igaz, hogy a hétköznapok kicsit "elhétköznapiasodtak", de szerintem ez 5 év után normális, de számunkra minden együtt töltött nap boldogan telik, élvezzük egymás társaságát (kivéve ha összekapunk valami apróságon), illetve minden hétvégén megvan a kapcsolat kezdeti hiányérzet, amikor külön vagyunk.

Nem mondom, hogy néha nem lehet azt érezni, hogy most nem olyan jó vele vagy nem várom a találkozást, de ha az ember igazán szereti a másikat, akkor ennek nagyon nagyon ritkán szabad előfordulnia.

Nem tudom, hogy volt-e már komoly kapcsolatod; ha nem, akkor tudnod kell, hogy a kezdeti néhány hét fellángolás nem feltétlenül jelent szerelmet. Ha szeretitek egymást, ennek az érzésnek nem szabad elmúlnia.


24/F

2010. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok együtt a párommal,1 éve már együtt is élünk,ami azt jelenti,hogy minden nap látom,minden nap vele alszom,de nem untam meg sosem.Ha 1 órára kimegy bütykölni valamit(imád szerelgetni.:D),már hiányzik,és inkább kimegyek egy 10 percre,hogy legalább egy csókot adjon már.:D Nála is ugyanez.10 percig nem lát,és már azt hiszi,elnyelt a föld.:D Másfél év után ugyanúgy szerelmesek vagyunk egymásba,mint az elején.:)

Mivel mindenki magából indul ki,így én is: Szerintem nem szereted eléggé.Ha valaki nem hiányzik,tehát nem vágysz arra,hogy ott legyen,akkor minek legyen ott?:)

2010. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!