Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljon egy olyan fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy olyan fiú, aki nem jön be külsőre a lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:48
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:57


Erre azt tudom mondani, hogy az ember akarattal nem tudja megváltoztatni az érdeklődését. Ha egy bulizós embernek azt mondanák, hogy ne járjon, akkor ő sem tudná akarattal elfojtani az erre irányuló igényét.

Ha falun, akkor...? Folytads csak azt, amit elkezdtél!

2010. dec. 3. 12:59
 22/31 anonim ***** válasza:
De mégis mi olyan borzasztó rajtatok?Egyszerűen nem tudom elképzelni, h valaki annyira ronda legyen, hogy senkinek ne kelljen.Vannak olyan ronda pasik, akikkel soha nem állnék szóba, de azoknak is van csaja.És nekem is volt nagyon csúnya pasim, akire meg más mondta azt, hogy undorító, de én tökre bele voltam esve.
2010. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
ha falun, akkor majdnem reménytelen.
2010. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Pedig van aki annyira ronda, h senkinek nem tetszik. És kiderült, h nálad is kizáró ok, ha külsőre nem jön be vki :)
2010. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:59


Pl. szemüveges.

2010. dec. 3. 13:11
 26/31 anonim ***** válasza:

Azért azt is figyelembe kell venni, tetszik vagy nem, a ronda pasinak is vannak igényei. Ha valakinek mégis tetszik az a ronda pasi, közel sem biztos, hogy a csaj is tetszik neki. Az meg, hogy "Ha ló nincs, jó a szamár is" alapon összejönni valakivel, szerintem szánalmas.


Igaz hogy mindenkinek más tetszik, meg szerintem az is igaz, hogy igenis vannak csúnya emberek, olyanok akik bizony a többség szerint csúnyák. Na az ilyen embereknek van piszok nehéz dolguk, főleg ha sajnálatos módon olyan ízléssel áldotta (vagy inkább verte) a sors, hogy a többség szerint vonzó nő/férfi tetszik neki is...

2010. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
"Pl. szemüveges." aláírom, van akinél ez is kizáró ok
2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én már szánalmas kategória vok, mert nekem bárki jó lenne, aki nőnemű, korban nem áll túl messze tőlem, és nem magasabb nálam. De úgy tűnik, tényleg egyáltalán nem kellek senkinek.
2010. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Vesse be az eszét/stílusát/személyiségét.
2010. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, h ezek senkit sem érdekelnek.
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!