Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljon egy olyan fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy olyan fiú, aki nem jön be külsőre a lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akarom, h illúziói legyenek a kérdezőnek :P
2010. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy nem azt írtad, hogy ássa el magát:-)
2010. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha jók vagytok az ágyban, akkor még lehet esélyetek:-)))
2010. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem adnak esélyt, h bebizonyítsuk? :)
2010. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Tudom, azért mondtam:-)én akkor is csak azt mondom, h el kéne járnotok bulizni vmerre, és akkor biztos felszednétek vkit.Olyan egyszerűen nincs, h nem lehet...max részegen valami csak összejönne...
2010. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáálláson változtass!!!

Régen azt verték a nőkbe, hogy ha a férfi már egy fokkal szebb az ördögnél, akkor minden rendben van. Még sok olyan lány van, főleg faluhelyen, aki így gondolkodik.

De ne sajnáltasd magad, nincs olyan pasi, aki nem tetszik senkinek. Ha ilyen a hozzáállásod, akkor persze hogy nem lesz senkid. 24f

2010. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, én két napja ezt magyarázom(és lány vagyok), de nem akarják elhinni.
2010. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

12:49 Ki mondta h nem járok? Egyszerűen hiába próbálkozom, nem kellek senkinek, nincs annyi alkohol a földön :D V ha mégis, előbb-utóbb józanul is meglátnak.

12:50 Az az idő már elmúlt, már falun se gondolkodik így senki. Te nem tod elképzelni, de igenis van aki olyan ronda, h nem kell senkinek. Szerencsés vagy, h te nem vagy ilyen.

2010. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49


Bulizni? Részegen? Remek...

És az az ember mit csináljon, akit 100 %-ig hidegen hagy mind a buli, mind pedig az alkohol?

2010. dec. 3. 12:54
 20/31 anonim ***** válasza:
De hol akarsz csajozni, ha nem mész el bulikba?Hát igen, ez nagyon megnehezíti a helyzetet.:-) Amúgy, ha városon laksz, még van remény, de ha falun....
2010. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!