Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljon egy olyan fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy olyan fiú, aki nem jön be külsőre a lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzon hozzá hasonló lányoknál. Neked nem valószínű, hogy szép barátnőd lesz, egy ronda csajnak sem lesz egy adonisz a barátja.
2010. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
*hozzád
2010. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mégsem :D bocs
2010. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Mondjon le a lányokról, v legyen gazdag.
2010. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Próbálkozz 20 fölöttiekkel, nekik már nem minden a külső (legalábbis az értelmesebbeknek). Mondjuk nem árt, ha van némi anyagi háttered, sokan azt is elvárják. Csak bátran!
2010. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

én úgy tapasztaltam hogy a külsőnek csak az 1. benyomásnál van szerepe...hamár bevágódtál valamivel a csajnál (mellé jófej is vagy stb) onnantól nemfogja érdekelni hogy nézel ki

20/F

2010. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha igényesen öltözködsz, ápolod magad, odafigyelsz a tartásodra, mozdulataidra, szerintem nem vagy esélytelen, ezek nélkül egy jóképű pasi sem olyan sikeres.
2010. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, hidd el, van olyan ronda pasi, akinél hiába minden, úgysincs semmi esélye. Pl. én is ilyen vok.
2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Bochkor Gábor is nagy ronda, mégis van nője. :S Vagy Alekosz is sok csajnak bejön, ahogy nézem az sms üziket.


Sztem, ha ápolt vagy és szépek a körmeid, meg a hajad és jó illatod van, esetleg humorral is rendelkezel, akkor tudod a rondaságod ellensúlyozni.

2010. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
12:01, már itt is kezditek???:-)
2010. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!