Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakit ennyire szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit ennyire szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebben barátok voltunk, le is feküdtünk egymással, később ő belém szeretett. Én azonban másvalaki mellett döntöttem, akivel egy évig voltam kapcsolatban, most azonban ennek vége. Szerintetek érdeklem még? Azt tudom, hogy számára egyedülálló, igaz szerelem volt, és úgy érzem, hogy most én is tudnám szeretni.
2010. dec. 2. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán lehetne

Az viszont sokat ronthat az esélyeiden, hogy mikor megkaphattad volna, nem kellett neked

2010. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tuti nem jönnék veled össze... Ha nincs ló, jó a szamár is elvet gyanítanék.
2010. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én itt arra gondolnék hogy ilyen pótlék vagyok feledtetni vagy időtöltésnek stb
2010. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előszőr szex , utána szerelem volt?

széééééééép :D

2010. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez nagyon hasonló a történetem...


Volt egy lány az elején még nem mondta el hogy barátja van, de én tudtam, na mindegy aztán összejöttünk le is feküdtünk egymással, bele is szerettem, majd történtek folytak az események, probáltam harcolni érte, de a végén úgy döntött hogy a párja mellett marad akit 1 éve már ismert......

Azóta barátok vagyunk, a pasijával is összehaverkodtam , mert ahhoz h a haverja legyek a lánynak ahhoz a pasijával sem ártott összehaverkodnom ami sikerült is....


Azóta...nekem alakulóban van egy párkapcsolatom.....


De ha ez a lány beállítana hozzám hogy na akkor még is én..hát nem tudom, lehet hogy belemennék de ahhoz bizonyítania kéne, hogy ne csak megjátssza azt hogy szeret hanem , hogy érezzem is őszintén hogy tényleg én kellek neki és nem más és szeret...

2010. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyiknek se jó, a párjának azért nem mert megcsalja, aki meg nem a párja, azzal meg csak dug, de nem fog vele járni sosem

egyik sem fontos neki

ha nem tudja eldönteni

2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!