Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? [lejjebb]

Figyelt kérdés
Az a "gondom", hogy barátnőmmel már nem jövünk ki olyan jól, mint régen, egyre több a veszekedés, szakításra viszont nemigen vagyok képes, bár talán jobb lenne. Vannak lányok, akiken látom, hogy érdeklem őket, de mivel tudják, hogy járok valakivel, nem próbálkoznak. Javaslat? (barmok kíméljenek : )
2010. dec. 2. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig itt szakítani kell. Nem érzem írásodban, hogy szeretnéd még annyira a barátnődet, hogy kitarts mellette. Keress mást :) De ne játszál senkivel!
2010. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már most így gondolkodsz, akkor szakíts a pároddal...


Velem azért nem akarnak összejönni a lányok, mert azt hiszik, hogy feleségem van, vagy legalábbis barátnőm...

Ráadásul nem hiszik el, hogy nincs...

Nem elég, hogy nőcsábásznak tartanak, de még így barátnőm sem lesz és még nekem kell magyarázkodnom...


Hát tele a f@szom a nőkkel....

2010. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

próbáld megbeszélni vele. de ha nem tudod vagy nem akarod. akkor nincs értelme folytatni. amúgy a leírásból az jön le h te csak azért vagy vele mert már összeköt az idő és ennyi. ha nagyon akarnád h javuljon a helyzet akkor nem irtad volna le a azt h vannak akiknek tetszel cs nem próbálkoznak a bnöd miatt. ez a kérdés evidens csak vagy nem akarod h az legyen vagy nt.

csokkkiiii

2010. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ehh, én is így gondolom, néha már akkor is, ha vele vagyok, de nemigen bírnám ki, már egy veszekedés után is úgy jönnek elő az emlékek, hogy sírok. : /
2010. dec. 2. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is sokat veszekszem párommal, de az inkább az, hogy ő az egyedüli, akin kitöltöm a napi feszültséget (amit egy őrült barátnőm okoz folyton a hülyeségeivel, meg osztályfőnököm szemét hátbatámadásai). Szóval ilyen... egyoldalú veszekedések... de semmi baj. Olykor persze ő is kiadja a gondjait leüvöltve a fejem, de tudjuk, hogy úgyis megnyugszunk a végén és minden rendbe jön.

Lányoknál eleve szoktak lenni ilyen hoszabb-rövidebb időszakok, mikor mindenen morognak, veszekednek, hisztiznek... nem tudom én se, miért, de van. És utálom látni, hogy mindig ezek miatt van szakítás. Pedig ha komoly az a párkapcsolat, akkor a pasi kitart... szerintem.

De mindenképp beszélj vele. Próbáljátok meg kibogarázni, mi a baj, van-e valami stressz egyikőtök hétköznapjaiban mostanában... hát ha lehet menteni. Én drukkolok:)

2010. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban. Én már tudom 7. éve vagyunk együtt a párommal. :-) Én azt szoktam mondani tedd mérlegre jó és rossz dolgokat. Merre billen a mérleg? Neked kell érezni!
2010. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem sajnos egyre inkább el. egyszerűen már nem vonzódok annyira hozzá.
2010. dec. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!