Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerülhet az emberi szív?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy voltak szerelmeid és miután vége lett az utolsónak, nem tudsz újra szeretni. Mintha lemerült volna az aksi, eleget szeretett és már elege van az egészből...

Mert úgy érzem az én szívem most teljesen kimerült. Nem tudok senkit szerelemmel szeretni már egy éve. Semmi gyengéd érzelmet nem tudok táplálni egyik számomra tetsző férfi iránt sem.

Olyan, mintha a szívem befogadta volna már, amit tudott és ezentúl senki nem fér bele...


2010. dec. 2. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.De lehet,hogy csak most érzel így és késöbb jobban fogsz vkit szeretni mint akármikor:) Amúgy hány éves vagy??
2010. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

21, tudom fiatal vagyok még, de úgy érzem én már nem fogok szeretni.

De bízok abban, hogy csak nincs szerencsém.

2010. dec. 2. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
én 20 vok, és már 2 éve nem tudok senkit sem szerelemmel szeretni. Nemtom, örökre így lesz-e, de most úgy érzem, igen. sztem a túl sok csalódás fásulttá, és érzéketlenné teheti az embert.
2010. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem mindent kibír. A szívizom a legerősebb izomszövet.
2010. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az emberi szív simaizom, tehát soha nem merül ki :P
2010. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:)

Hát igen elég fiatal vagy..Biztos,hogy fogsz csak idő kell hozzá.. a csalódás nyomot hagy a szívben:S:) De majd elmúlik;)


tegnap 20:59 Az idő minden sebet begógyit lehet,h egyből nem leszel szerelmes,de ha pl.összejössz vkivel lehet,h idő után mindent elfeledtet veled és újra fogsz tudni szerelemmel szeretni:)

Én se egyből lettem szerelmes a pároma elsőnek csak tetszett utána már többet éreztem mint barátság de még nem szerelmet,mert elötte volt egy nagy csalódásom de megprobáltam vele hátha és olyan szerelmes lettem 1 hónap után amilyen még soha nem voltam:)És annak már 3 éve:$

Sok sikert nektek:)

2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!