Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is, aki jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki jobban szereti a puszit, mint a csókot?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat puszilgatni, legszívesebben folyamatosan puszilnám az arcát :D Azt is szeretem, ha ő megpuszil.

Csókolózni is szeretek, de valahogy jobban kedvelem a puszit - a csóknál ritkábban van az a helyzet, hogy "nem bírom ki, ha nem puszilhatom meg!" :D

Éjjel is ha felébredek, és ő alszik, muszáj adnom egy puszit az arcára.


Más is ilyen puszimániás? :D


20/L


2010. dec. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Én



nem.

2010. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
én is inkább puszilgatós vagyok!!nincs sok alkalmam rá hogy puszilgassam sajnos!!(távkapcs)de amikor vele vagyok nem bírom megállni hogy ne puszilgassam annyira jó,múltkor mondta hogy sok lesz már!!(pedig nem is volt sok)szóval én is az vok,csak ritkán :S be kell pótolni azt a sok időt amikor nem találkozunk!!!!:S:D
2010. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20/L voltam:)
2010. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ugyanígy vagyok ezzel mint te :D még az alvásos rész is stimmel :DD
2010. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jelen:)
2010. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam hangulatfüggő.:) Az éjjeli puszizgatás nálam is bevett szokás, de karjaiba omlós, romantikus pillanataimban inkább a nyelvturmixra esküszöm.:D
2010. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is inkább puszis vagyok:)


17/l

2010. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!