Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha valaki a tanárjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki a tanárjával jár, ha tanítás előtt már jártak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nekem lenne egy párom, akivel régóta együtt vagyunk és oda jönne tanítani suli után, ahol én tanulok. Ebből baj lenne? Erre hogy tekintenének mások?
2009. jan. 17. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már most a párod, akkor talán még elmegy. Legjobb lenne, ha téged nem tanítana, vagy csak kevés órában, nem fontos tárgyra. És ne hirdessétek az osztályban, valmint ne kedvezzen neked külön.

Meg kéne beszélni előre az igazgatóval.

2009. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem pedig ne szoljatok senkinek sem róla. ugy tök vicces lenne az egész mikor tanitana.:D
2009. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se szóljatok senkinek.. bár ebben az esetben lehet, hogy jobb lenne, de akkor ha neked is a tanárod lenne, akkor tuti, hogy rátok kattanának, és szét akarnának választani titeket. no meg az is fontos, hoyg mennyi a korkülönbség.

Amúgy nekem is volt egy tanárom a pasim.. több mint egy évig voltunk együtt, de rólunk senki nem tudott. A kémia ill. a biosz tanárom volt, és soha sem kivételezett, sőt, jobban elvárta, hoyg tanuljak, és a dolgozatoknál magasabbra emelte a %-okat...:S:D de nem is volt gond utána a kémiával meg a biológiával!:)

2009. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!