Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már olyannal, aki tényleg nem tudott csókolózni? Vagyis nem úgy csókolt, ahogy te szeretted volna és hiába volt minden tanítás?

Figyelt kérdés

Tudom egy jólműködő kapcsolathoz sokkal több kell,minthogy valaki úgy tudjon csókolni,ahogy azt te szeretnéd,de nekem ez nagyon fontos és hiába minden próbálkozás egyszerűen nem megy!

Nektek a mostani párotok csókol a legjobban?

Ha nem,akkor nem szokott beugrani az ex,aki 1000szer jobb volt?

Nem vagyok már csitri (24),de lehet hülyén hangzik,hogy csak "ennyi" a bajom,míg mást ver a párja,de nagyon lehangol ez a dolog és elkedvetlenít néha már a szextől is!


2009. ápr. 15. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
hogy csokol?
2009. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kevereg-kavarog,nem találja a helyét!

Elég szenvedélyes,pedig legtöbbször a gyengéd csók a jó!

Nem játszadozik a számmal,hanem egyből nyelvezni akar!

Nincs harapdálás,szívogatás,apró puszik.

Szex közben is alig van csók,az az előjáték,de közben ritka!

A szenvedély hevében természetes,ha a számba csúszik néhány hajszál,vagy nyaklánca,ez őt zavarja!

És túl nyálas.

Szóval egyszerűen "minden rossz"!

2009. ápr. 15. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Te L/F?
2009. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én a lány 24

ő a fiú 30

2009. ápr. 15. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell ezt beszélni, és a Te részedről is kell egy kicsit több tolerancia.

A bővebb nyálelválasztás az az izgalom jele is lehet.

Jelezd neki azt is ami jó, és bátorítsd.

Fontos a kommunikáció, és a pozitív visszajaelzés!

2009. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már 5 hónapja beszélek és tanítok,de ő azt mondja nem tulajdonít a csókolózásnak akkora jelentőséget.

Sőt,szinte semekkorát!

2009. ápr. 15. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
bocsi de ez tök vicces xD ... najo tudom h neked nem az :s ... hát nemtom , ha se tanításra ,se szóra nem hajlik..:S tényleg nem könnyű eset ....
2009. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen barátom. szörnyen csókolt, és azt is ritkán. És ezt észrevettem, de ez nagyon zavart, dobtam is jórészt ez miatt.Most is hányingerem van ha rá gondolok.A mostani barátom se a legjobb Ö furán csókol, de sokszor, szex közbe meg igen gyakran. De akivel most vagyok szeretem és ezért nem érdekel, az ezelöttibe nem voltam szerelmes és azér zavart.

Ezen gondolkodj el te is. Nem lehet hogy nem szereted annyira, mert ha szeretnéd úgy szeretnéd és nem zavarna.

2009. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, ez nem számít. Nekem volt olyan barátnőm, aki nagyon jó volt a szexben, de nem tudott csókolózni, legalábbis úgy nem, ahogy nekem volt jó. Ő azt hitte magáról, hogy nagyon profi, de meghagytam ebben a hitében, mert nekem ez nem volt gond, ugyanis szerelmes voltam.
2009. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ciki-nem ciki beismerni, én most mégis megteszem: volt srác, akivel ezért szakítottam. Pontosabban a csók miatt nem akartam, h jobban elmélyüljön a kapcsolatunk, és léptem. (1 hónapot bírtam vele.)

Szinte pont ez volt igaz rá is, csak pár évvel fiatalabb a te párodnál. A legeslegrosszabb az volt, h olyan sok nyált termelt, h egyszerűen nem találtam a szájában a saját nyelvemet. Na mindegy, ez túl gusztustalan ahhoz, h részletezzem. És több kis apróság is közrejátszott, h szakítottam vele, de a fő ok ez volt. Borzalmas volt vele a csók, és ezen nem tudtam túllépni. Amúgy azt gondolom, h ha az rendben lett volna, tán egy nagyon szép, hosszú kapcsolat is lehetett volna belőle...



Azóta megtaláltam a párom, és ő úgy csókol, h abba belebizsereg az egész testem. Ha tudom, h meg fog csókolni, már totál kész vagyok. :)

Exekre nem szoktam visszagondolni, mert olyan nagy idők teltek el kapcsolataim között, h már nem emlékszem, kivel mennyire volt jó a csók. De nem is kell visszagondolnom, mert a párom olyan jól csókol, és egyáltalánis, mindenben olyan jó nekem, h nem kell más. (23/L)

2009. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!