Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok egy ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó,ezt most tisztáznám.Osztályomban történt.


A mi osztályunk nagyon jó.Megvannak a külön kis társaságok de mindenki mindenkivel elvan,és amikor kell összetartunk remekül.Jó 1-2 emberke van aki kihúzza magát az ilyen szereplős dolgok alól meg ilyenek alól de egyébként elvagyunk.

Na szóval van egy csaj,aki annyiszor csalódott már a fiúkban hogy azt mondta inkább lezbi lesz.Hát betartotta az ígéretét.Biszex lett eléggé furcsáltam a dolgot mikor meghallottam de nem szóltam semmit.Osztály is tudja,senki nem cikizi,mindenki mellette áll,a csajokkal se kerüljük,ugyanúgy a barátai vagyunk nem az hogy ,,menj innen te kis ...".De sokan rossz szemmel nézték ezt hogy ő vonzódik a lányokhoz is.

Ti ehezz hogy viszonyulnátok?


2010. dec. 2. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát én ezt nem tudnám támogatni. Alapból semmi közöm hozzá, miért tudok róla? 2. Ő maga mondta, hogy leszbi lesz. A szexuális beállítottság nem ilyen dolog. Ez az úgynevezett divat, szerintem visszataszító.
2010. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Elítélendó, mert lealacsonyító a valódi leszbikusok/biszexuálisok számára.
2010. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, hogy ezt csak így eldönti magában:)
2010. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
megpróbálnám enki elmagyarázni hoyg ez nem döntés kérdése. nem dönthet valaki úgy hogy lezbikus lesz (sajnos:D ) ez máshol dől el, és innentől kezdve az egész csak hazugság..
2010. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt el lehet dönteni?O.o Ez nekem új. Nevetséges...

De én most eldöntöm, hogy 18 évnyi "lányság" után fiú leszek!! Szerintetek holnap már erekcióval ébredek?

2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem de ha nagyon akarod és sokpénzed van fél év múlva már igen :)))
2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

asszem rosszul írtam le x)

na szóval poénból mondta hogy lezbi lesz

már előtte mondta hogy néha úgyérzi hogy az,ezért mondta.aztán valahogy rájött hogy tényleg az

2010. dec. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!