Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszti értékét az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszti értékét az eljegyzés ha már most gyűrűt húzunk?

Figyelt kérdés
fiatalok vagyunk(19,20)de már biztosan tudjuk ,hogy össze szertnénk házasodni de ez most még nem lehetséges az egyetem elvégzéséig.Ezért kitaláltuk ,hogy ezüst karikagyűrűkkel eljegyezzük most egymást egymás között és majd az esküvő elött 1 évvel pedíg a család elött is de már arany gyűrűkkel.vélemények erről?
2010. dec. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért vesztené el az értékét?


Ti örültök neki? Ha igen, akkor jó. Ha nem, akkor hagyjátok.


Hidd el, sokkal jobban jártok, ha nem a világnak éltek. Ha nektek örömöt okoz ha hetente eljegyzitek egymást, akkor hajrá. Párkapcsolatban egy a lényeg: neked és a párodnak örömöt okozzon, amit tesztek. Ezenkívül ne érdekeljen a világ véleménye :)

2010. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez így nem konkrét eljegyzési gyűrű nem veszíti el az értékét, de nem értem miért nem házasodtok össze 1-2 éven belül. Rengeteg házas egyetemista van, nem kizáró ok :)
2010. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen örülünk neki,az a célunk hogy mások is lássák hogy mi már össze tartozunk és tegyünk 1 nagy lépést,nem hetente jegyezzük el egymást kb 5 év lesz a 2között.Azért nem házasodunk össze mert nem tehetjük meg nincs se lakásunk se pénzünk se munkánk és nem azt szeretnénk hogy anyuciék tartsanak el bennünket de ahogy lesz rá lehetőség és eljönn az ideje össze házasodunk:)csak kiváncsi vagyok más emberek véleményére is mert barátnőmtől rossz vissza jelzéseket kaptam és elszomorodtam
2010. dec. 2. 18:11
 4/4 anonim válasza:

szerintem várjatok, "normális" eljegyzést csináljátok majd egyetem vége felé. Hidd el, megértelek, mert én is 20 éves vok , bnőm is, és ha rajtam múlna már eljegyeztem volna, de még nem szeretné.

Végül is igaza van a csajoknak is, mert hiába nagy a szerelem, a világ folyton változik és ki tudja, h az egyetemen milyen hatások érik az embert, vagy az egyetem után hol kaptok munkahelyet, lehetőséget.

Ne szomorodj el, ha még nem akarja, attól még szerethet, de számára még lehet, h ez korai, még a fiatalos, szabad életet akarja, nem elköteleződni teljesen. Ettől még érezheti azt, h te vagy a nagy Ő neki, de még nem érett meg arra, hogy ennyire elköteleződjön.

Onnan tom ezt, h hasonló történt nálunk is és kérdőre vontam és elmagyarázta.

azóta is együtt vunk:D 20 hónapja járunk

2011. jan. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!