Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mi történik velem?!

Figyelt kérdés

Másfél éve élek távkapcsolatban egy fiúval. Nagyon szeretem, mindenben Ő nekem az első, és belehalnék, ha elveszíteném. Kb. 1 hónapja felfigyeltem egy fiúra a buszon, amivel iskolába járok...Elkezdett tetszeni, azóta direkt csak azzal a busszal megyek suliba. Szerintetek? Mi lesz ennek a vége? Nem fogok tudni dönteni majd? Szeretem a barátomat, nagyon. Nem tudom elképzelni, hogy a buszos fiúval akár csak csókolózzak is, mégis erős vonzalmat érzek iránta.


17 éves lány


2010. dec. 2. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Fellángolás
2010. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
could somebody help me? :DD:D
2010. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
Csak vonzódás és tetszik a fiú,megfogott benne valami.Mindaddig nincs gond,míg el nem tudsz vele képzelni más dolgokat is,de mivel írtad,hogy nem tudnál vele csókolózni sem,így szerintem csak szimpla vonzalom,ne csinálj nagy ügyet belőle.Elmúlik ez az érzés majd,nem lesz ilyen erős.(Ha mégsem múlna el,akkor egyértelmű,hogy mi van=megtetszett más)
2010. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként volt egy időszak, amikor a barátommal fasírtban voltunk, úgy volt, hogy az időszak alatt találkozik egy másik lánnyal. (randi) És most nem tudom...talán akkor egy picit meggyengültek az érzéseim, egyébként szeretem, imádom. Most azon tűnődöm, mi van, ha mégis találkozott a lánnyal a hátam mögött?
2010. dec. 2. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha nem bízol meg benne az meg főleg, ha nem tudod, hogy ő kell-e neked. Gondolom nem kell kettő. Természetesen, hogy kívánsz másokat is, de nem kell mocsoknak lenni. Csak 1 lehet veled! Jobban mondva szabad, hogy veled legyen!
2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ő miért ment volna gondolkodás nélkül randira, ha engem szeret? Félreértés ne essék, nem akarok bosszút állni rajta semmiért, nem randiznék a buszos fiúval, de nagyon fáj, hogy a barátom találkozott volna 1 lánnyal, miközben velem járt...(meg jár most is) arra gondoltam, amikor legközelebb találkozunk, akkor rákérdezek, hogy azzal a lánnyal mi lett.
2010. dec. 2. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, természetesen kérdezz rá, jogod van tudni!

Nem kell durván és számonkérőn letámadni, sokszor egy nyugodt hangvételű beszélgetés hatásosabb és többet ér!:)

Viszont elnézni sem szabad mindent, ha tényleg találkozott azzal a lánnyal, akkor az nagyon nem volt helyes, és meg kell ezt beszélnetek!

Sok sikert!

2010. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Nem ismerem a körülményeiteket, és hogy mért éltek távkapcsolatban, de az én tanácsom:

ha úgy érzed képes lennél szakitani a barátoddal, tedd meg! A távkapcsolat csak kikészít, pláne ha nemvagytok képesek gyakran találkozni. Másrészt az embert nem úgy tervezték hogy 1 ember mellett tartson ki, természetes hogy vonzalmat érzel mások iránt. A te döntésed annyi, hogy hallgatsz e a vonzalmaidra vagy sem. Az, hogy ezt érzed teljesen normális.

Szerintem mégis egy balfék vagy, nyugodtan smárolj ezzel a csávóval, távkapcsolat egy baromság. Legyél boldog az a lényeg. Ha úgyérzed így vagy boldog akkor maradj így.

2010. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A "buszos" fiú pedig csak egyszerűen tetszik, velem is megesett már ilyen eset nem is egyszer.:)

Viszont egy jó kapcsolatot nem érdemes feladni egy ilyen jelentéktelenebb dolog miatt, de gondolom, ezt Te is tudod.:))

2010. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van és ne hagy, hogy bohócot csináljon belőled!
2010. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!