Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet egy se veled, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet egy se veled, se nélküled kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen kapcsolat nincs!

Ha nem tudsz nélküle meglenni akkor biztosan szereted!!!

Csak kicsit át kell gondolnod a helyzetet!

Lehet még bizonytalan vagy.

Mióta vagytok együtt?

Pontosan mi is a helyzet?

Elmondod ugy nagyjából?

2009. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre a válasz engem is érdekelne...

Szerintem lehetséges úgy, ha az egyik fél jobban szereti a másikat. Mivel a ragaszkodóbb fél nem akarja elveszíteni a párját, így csak azért is hánykolódik a kapcsolatban. A másik is szereti esetleg, de ez mégis kevés a másiknak. Azt mondod, van egy párod, de a másik meg alig tekint úgy rád, mint a párjára. Nem érzed, hogy annyira fontos volnál neki, mint amennyire ő neked. Nálunk sajna ez a helyzet :( Én meg akarom menteni a kapcsolatunkat, de alig érzem, hogy a párom ezt szeretné. Azt mondja szeret, de azt sem igazán érzem. :( Viszont szeretem és nem akarom elveszíteni :( Nálunk 2 hónapja megy ez a se veled, se nélküled. Lassan kezdek belefáradni. Lelkileg nagyon megvisel, mert folyton az jár a fejemben, mikor mondja azt, hogy vége, szakítok. Ez teljesen felőrli az idegeimet. Emellett meg azt mondogatja, van remény, hogy sínre kerüljenek a dolgok. Nekem meg fogalmam sincs mitévő legyek. Higgyek neki, vagy hallgassak a megérzéseimre, melyek azt diktálják, hogy ez a kapcsolat már halott... Amúgy tegnap voltunk együtt 5 hónapja.

2009. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez sztem sok mindentől függ. Én majd' egy évet áldoztam egy srácra... Nem is tudom megmondani, h ténylegesen mennyi ideig jártunk, de nem nagyon tudtuk elengedni egymást, pedig együtt sem működött.

Nem akarok nagyon részletekbe bocsátkozni, pár szóban összefoglalom a lényeget.

3 hónapnyi ismerkedés után jöttünk össze, és tartott az idilli állapot másfél hónapig. Aztán jöttek a gondok, szünet, szakítás, újra próbálkozás, megint szakítás, így ment ez fél éven át. Aztán 2 hónapig semmit nem kommunikáltunk egymással, és mikor újra találkoztunk, ugyanott voltunk. Egymás nélkül nem megy, de egymással sem. Aztán megelégeltem a dolgot, és fölszámoltam vele minden kapcsolatot. Ez a "kapcsolatnélküliség" tartott megintcsak 2 hónapig, és utána már képesek voltunk barátként tekinteni egymásra. Ritkultak a találkozások, és barátok maradtunk... De persze a fizikai vonzalom még mindig megvan, de már sikerül kordában tartani, és én tovább tudtam lépni. Nagyjából fél évbe telt (már azután fél évbe, h megszakítottam vele minden kapcsolatot, töröltem a számát, minden levelét, képeket, mindent) mire tovább tudtam lépni, és most boldog vagyok, vki mással.

Kívánom, h neked is sikerüljön!

2009. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából egyikünk sem bírja a másik nélkül sokáig. Hol én szakítok vele, hol ő velem, aztán keres, vagy keresem. Amikor együtt vagyunk jó egy darabig, aztán robban a bomba. Túl hasonló a természetünk. Jobb lenne végleg elengednünk egymást, és talán mással új életet kezdeni, de még plusszban összeköt minket egy kisbaba is.
2009. jan. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!