Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelt kérdés
tömör leszek. a legjobb barátnőm összejött egy sráccal, nagyon szerelmes belé, de mióta járnak azóta elhanyagolta a barátnőm az összes barátját beleértve engem is. legalábbis azthittem hogy hanyagból, gondoltam én hogy biztos most együtt vannak, szeretik egymást ezért csak egymással foglalkoznak és ezért nem veszi fel soha a telefont ha hívom és ezért tiltott le msnről is... naja,viszont volt egy érdekes telefonbeszélgetésem a sráccal, mármint a barátnőmet hívtam de a srác vette fel, a beszélgetés arról szólt, hogy kerek perec az arcomba mondta telón keresztül hogy én többet ne merészeljek a x nevű bnúm közelébe menni, és hogy el vagyok tiltva tőle, kérdeztem is hogy mi rosszat tettem, hogy mire véljem de csak ennyit mondott hogy majd ő megmondja hogy kikkel lóghat. először azt gondoltam ez valami poén, de az volt a rémes amikor kiderült hogy nem az. találkoztam városban barátnőmmel, zaklatott volt véraláfutások a csuklóján, teljesen elsápadtam,és persze faggattam hogy bántja-e a barátja de persze sírva elrohant hogy sietnie kell mert a barátja már várja és hogy nem akar többé beszélni velem meg hogy utál ... most komolyan bántalmazza a srác? mit lehet ilyenkor tenni? kinek szóljak? tanácstalan vagyok és egyszerűen féltem is... gyerekkori barátnők vagyunk... segítsetek kérlek szépen. L/20
2010. dec. 1. 23:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
még remélhetőleg az elején járnak és nem esett bele abba hogy megsajnálta a pasit! ilyenkor csak félelemből csinálja azt amit mondanak neki! ne félj pár igazolatlantól szerintem a csaj fontosabb mindennél! csak aztán óvatosan!
2010. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
jah csak hogy akkor mindenkit értesítenek hogy ennek meg ennek ilyen olyan baja van! + lehet hogy a csaj nem akar pszichológust. jobb ha te beszélsz vele. de az is lehet hogy az osztályba van besúgó gyerek nem tudom. bármi elképzelhető sajnos:/
2010. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben a lányt valamilyen indokkal behívják az irodába, és ott elbeszélgetnek vele. Esetleg szólj külön, hogy kezeljék diszkréten, bár ennyit illikk tudniuk...
2010. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
Megérdemli. Ilyen kor is lehet ácsingózni a rossz fiúk után, hogy ők legalább nem unalmasak. HAHAHA. Bumm a fejbe.
2010. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
tény hogy a lány hibázott de ha már észrevettük hogy hibázott segítsünk neki. legalábbis aki tud neki az segítsen. ha terroron kívül belátja hogy 1 köcsög a pasija és kéri hogy segítsenek neki akkor nem lehet leszarni és otthagyni!
2010. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, Isten is megsegít!
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
akkor is gyökér hiába szeditek le az ö b*uziságát miért nem kapjátok le mi? mi a f*asznak ír ha nem segít?
2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!