Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelt kérdés
tömör leszek. a legjobb barátnőm összejött egy sráccal, nagyon szerelmes belé, de mióta járnak azóta elhanyagolta a barátnőm az összes barátját beleértve engem is. legalábbis azthittem hogy hanyagból, gondoltam én hogy biztos most együtt vannak, szeretik egymást ezért csak egymással foglalkoznak és ezért nem veszi fel soha a telefont ha hívom és ezért tiltott le msnről is... naja,viszont volt egy érdekes telefonbeszélgetésem a sráccal, mármint a barátnőmet hívtam de a srác vette fel, a beszélgetés arról szólt, hogy kerek perec az arcomba mondta telón keresztül hogy én többet ne merészeljek a x nevű bnúm közelébe menni, és hogy el vagyok tiltva tőle, kérdeztem is hogy mi rosszat tettem, hogy mire véljem de csak ennyit mondott hogy majd ő megmondja hogy kikkel lóghat. először azt gondoltam ez valami poén, de az volt a rémes amikor kiderült hogy nem az. találkoztam városban barátnőmmel, zaklatott volt véraláfutások a csuklóján, teljesen elsápadtam,és persze faggattam hogy bántja-e a barátja de persze sírva elrohant hogy sietnie kell mert a barátja már várja és hogy nem akar többé beszélni velem meg hogy utál ... most komolyan bántalmazza a srác? mit lehet ilyenkor tenni? kinek szóljak? tanácstalan vagyok és egyszerűen féltem is... gyerekkori barátnők vagyunk... segítsetek kérlek szépen. L/20
2010. dec. 1. 23:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Családi háttere? Szülei, testvérei? Valaki, akitől "nehezebben" lehet eltiltani? Beszéltél másokkal, Ők is hasonlóan gondolják? A lelki terror is bűncselekmény! Ne hagyd annyiban, mondd meg neki, hogy amíg nem tisztáztátok a helyzetet négyszemközt, nem tágítassz! Hátha megnyílik előtted, ha biztonságban érzi magát.
2010. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
hát igen ez szar helyzet! próbálj mondjuk beszélni valamelyik tanárjával hogy családi okokból kihívnád a lányt és akkor óra alatt tudtok beszélni! ö meg megkérdezi valakitől hogy mi volt órán az nem lényeg. csak suli idő alatt kell beszélned vele!
2010. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
szüleivel nem tartja a kapcsolatot mióta elköltözött otthonról, de nem is volt velük jó a kapcsolata azelőtt sem. egyke, nincs testvére vagy egyéb közeli rokonja... csak attól félek ha meglátja a srác, hogy vele beszélek akkor megint bántani fogja és azt végképp nem akarom...
2010. dec. 1. 23:49
 14/27 anonim ***** válasza:
azt mi sem akarjuk hogy bántsa! azért kellene óra alatt vagy valahogy suli időben amikor nincs ott a pasi! lehet hogy neked is segítséget kéne kérned szakembertől!
2010. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerencséje, hogy van egy ilyen barátja mint te, akire számíthat.

Szülők, családsegítő, végül esetleg meg kella manust verni, vagy nem tudom beteg az ilyen manus, és aberrált. Beteggé teszi a mások életét.

Ha semmi nem segít, akkor is tartsd rajta a szemed, mert végül lehet, hogy ő kér majd segítséget.

2010. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
hogy hogyan lehet ilyenekről lebeszélni a lányt vagy nem tudom. csak az a lényeg hogy ne legyen bizonyíték arról hogy beszéltetek még sejtése se legyen!
2010. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

csak nehogy az legyen amit itt olvastam, hogy eltaszít és megutál mert meg akarom őt menteni...

[link]

eldöntöttem... holnap nem megyek be a sulimba hanem egyenesen a barátnőm sulija felé veszem az irányt. bármi lesz is, remélem sikerül őt kihúznom ebből a nagy csávából... köszönöm a segítségeteket

2010. dec. 1. 23:53
 18/27 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj 1 tanárával, vagy ha van, az iskola szociális munkásával. Ha tényleg ennyire félted, keress valakit, aki tudja is, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Jogász, rendőr, Pszichológus ismerősöd nincs? Ők talán segíthetnének.
2010. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Azért nem kell erőltetni, nehogy megutáljon. De hagyd nyitva a lehetőséget, hogy fordulhasson bizalommal hozzád, ha akar.
2010. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet minden iskolában van valami ifjuságvédelmi asszisztens, vagy felelős, vagy családsegítő, vagy szociális munkás, vagy kijelölt személy.

Az iskolaigazgató jelöli ki, hozzá menj.

2010. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!