Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet bántalmazza a párja?

Figyelt kérdés
tömör leszek. a legjobb barátnőm összejött egy sráccal, nagyon szerelmes belé, de mióta járnak azóta elhanyagolta a barátnőm az összes barátját beleértve engem is. legalábbis azthittem hogy hanyagból, gondoltam én hogy biztos most együtt vannak, szeretik egymást ezért csak egymással foglalkoznak és ezért nem veszi fel soha a telefont ha hívom és ezért tiltott le msnről is... naja,viszont volt egy érdekes telefonbeszélgetésem a sráccal, mármint a barátnőmet hívtam de a srác vette fel, a beszélgetés arról szólt, hogy kerek perec az arcomba mondta telón keresztül hogy én többet ne merészeljek a x nevű bnúm közelébe menni, és hogy el vagyok tiltva tőle, kérdeztem is hogy mi rosszat tettem, hogy mire véljem de csak ennyit mondott hogy majd ő megmondja hogy kikkel lóghat. először azt gondoltam ez valami poén, de az volt a rémes amikor kiderült hogy nem az. találkoztam városban barátnőmmel, zaklatott volt véraláfutások a csuklóján, teljesen elsápadtam,és persze faggattam hogy bántja-e a barátja de persze sírva elrohant hogy sietnie kell mert a barátja már várja és hogy nem akar többé beszélni velem meg hogy utál ... most komolyan bántalmazza a srác? mit lehet ilyenkor tenni? kinek szóljak? tanácstalan vagyok és egyszerűen féltem is... gyerekkori barátnők vagyunk... segítsetek kérlek szépen. L/20
2010. dec. 1. 23:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha ő nem kér segítséget, akkor te sajnos nem segíthetsz neki, bármennyire is akarod...

De felmerül a kérdés, hogy miért jönnek össze a lányok ilyen emberekkel? Nekem van egy tippem: biztos nagyon jóképű és/vagy gazdag...

2010. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
jóképű az igaz, a pénzügyi helyzetéről nem tudok semmit sajnos. viszont nem annyira jó képű, hogy ennyit megérjen az szent. vékony, középmagas, szőkésbarna tüsi haj
2010. dec. 1. 23:33
 3/27 anonim ***** válasza:
Sanos nem lehet "erővel" segíteni rajta. Annyit tehetsz esetleg, hogy valahogyan tudtára adod, hogy ha segítségre lesz szüksége, akkor rád mindíg számíthat. Idővel majd meg fog keresni, ha már nagyon beelegelt a helyzettől...
2010. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

hát én agyonverném a pasit de most full komolyan! akár milyen nagy darab pár haveromnak szólnék és ha biztosra kiderül hogy bántja agyonvernénk! azzal ö nem tud mit tenni nincs rá bizonyítéka hogy ti voltatok! + ilyenkor ha oda kerül a sor alibik vagytok egymásnak szal...

valószínűleg azért futott el mert fél hogy akkor is kap ha késik! az elég durva de szerintem a pasija beteg! van ilyen betegség csak nemtudom hogy mi a neve! lekéne állítani mielőtt nagyobb kárt tesz a lányban!

2010. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
de nem engedi a párja hogy találkozzunk. úgy érzem vagyis tapasztalom mintha átvette volna a vezetést a barátnőm élete felett, mintha manipulálná, vagy nem tudom... egyszerűen nem tudok mit mondani... azt sem tudom mit gondoljak, és el nem tudom képzelni miket művelhet most vele az a srác :/
2010. dec. 1. 23:37
 6/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok ehhez persze a barátnőd beleegyezése is kell mert ha visszamegy hozzá akkor még nagyobb baj lesz!:S
2010. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

én írnék neki egy levelet... csak sztem ne emailt csak olyan helyre ahol a pasija nem láthatj, mert tuti csekkolja az össze internetes dolgát...

leírnám benne, hogy akármi van, bármikor hívjon, te nagyon szereted, és nem teszel neki szemrehányást semmiért... írd le neki, hogy reméled magát szereti ugyanannyira, és nem hagyná, hogy bántsa... írj neki egy kedves levelet, biztosítsd arról, hogy fontos neked és számíthat rád...

ha más nincs add az anyukákjának azzal a kikőtéssel, hogy úgy adja oda neki, hogy ne lássa a pasi...

amúgy mi van a szülőkkel???

2010. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
azt valószínű tudod hogy kivel találkozhat nem? vagy hogy hova jár munkába/suliba ott keresd csak nem megy utána! csak vigyázzatok mert kiszámíthatatlan! csak 1 kis szagot kell fognia és mindenkitől eltiltja akkor gáz van.
2010. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen én is a szüleire gondoltam. Ha ismered őket keresd fel, és beszélgessél el velük te mit tapasztalsz a lányukkal kapcsolatban.
2010. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
elköltözött otthonról, a srácnál lakik pillanatnyilag... keresgéltem a neten és azthiszem hogy Stockholm szindróma ... istenem :/ soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetet fogok megélni, illetve, hogy lesz valaki a közelemben akinek talán rajtam múlik az élete... fősulira jár, de minden reggel kíséri a barátja és érte is megy.. van hogy amikor a srác előbb végez akkor azonnal odamegy a barátnőm sulijához és ott várja... :/
2010. dec. 1. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!