Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz ha 20 évesen egy 14 éves lányba vagyok szerelmes? Nem merem neki elmondani, mert félek h kiközösitenének v ilyesmi. Mit tegyek?
2010. dec. 1. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Ez nem normális dolog!
2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Figyú, szerintem neked egy 20 éves srácnak nem tudna megfelelni egy 14éves "kislány" nem tudna minden téren kielégiteni és még a törvény is büntetti az ilyesmit. Szerintem próbáld elfelejteni, ismerkedj a korodhoz hasonló lányokal és észre se fogod venni de elfelejted ezt a 14éves lányt. És talán egy kicsit késöbb (mikor már nem lehet érte büntetni) megpróbálhatod befüzni ha egyáltaán érdekelni fog még
2010. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az nagyobb gáz, hogy nem tudod eldönteni gáz-e
2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira gáz, mint amikor 2 órával ezelőtt megkérdezted már egyszer.
2010. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad! Miért nem? Mert nem egészséges!

Mégis mit akarsz egy 14 éves kislánytól?

A szülei biztos tolerálnák, ha egy 20 éves srác ostromozza a lányukat.

ááá nem nem szabad. Ha rám hallgatsz és a normális emberekre, akkor sürgösen elfelejted ezt a buta gondolatot!

2010. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi közös van egy 20 éves fiú és egy 14 éves lány érdeklődési körében?
2010. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az h szerelmes vagyok belé...nem csak egyszerüen aranyos meg cukipofa stb stb és csak rá akarok nyomulni
2010. dec. 1. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Én ismertem olyan 14 éves lányt aki egy 26 éves sráccal járt... A mai világban simán.
2010. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegulis toled fugg, hogy milyen a beallitottsagod. Ha megbizhato vagy, rendes es nincsenek hatso szandekaid. De a szulei nem igen dijaznak az otletet.

Azt javaslom, hogy hagyjad.

Amugy nem buntetendo, 14 eves lany szabadakaratabol azzal fekszik le akivel akar(persze csaladon kivul).

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj! Ebből semmi jó nem fog kisülni. 14 évesen még a lányok nagyon éretlenek. Főleg egy 20 éves sráchoz.

Ha elmondod neki, hogy szerelmes vagy belé, még árthatsz is neki, mert nem csak hogy megutál, de megijeszted és ez kihathat a későbbi kapcsolataira is. Nem jó.

Biztos találsz magadnak a te korosztályodban lányokat, keresgélj köztük!

2010. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!