Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy titkos kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy titkos kapcsolatot létesíteni és fenntartani?

Figyelt kérdés

A szüleim erősen ellenzik a kapcsolatomat a barátommal, mi mégis folytatnánk.

A szüleimnek az a baja, hogy a barátom nem elég vagyonos (hozzáteszem, hogy mi sem) valamint az is nagyon zavarja őket, hogy nincs egyetemi diplomája, csak szakképesítése.


Szerintük rangomon alul házasodnék egy szép napon ha vele maradnék, mert nekem lesz egy gyógytornász diplomám.


Egyébként a barátom nagyon okos és művelt is, csak nem akart egyetemre menni, mert mindig is azt akarta csinálni amivel most foglalkozik. Nagyon szeretem, mert tudok vele beszélgetni, akár órákon keresztül, mindenről.


Szóval hogyan lehet, megoldani, hogy a szüleim egyáltalán ne gyanítsák, hogy még mindig vele vagyok? :D


2010. dec. 1. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
talán mondd el nekik, hogy mindigis ezt akarta csinálni... felnőtt ember vagy, gondolom én, nehogymár ők mondják meg kivel vagy együtt. tetszik nemtetszik te szereted a párod, arra meg szarj rá nagy ívben ki mit mond, tudom a családodról van szó, de akkor se ők akarják már megmondani hogy neked kivel jó.
2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 Halgathatsz a szüleidre kritesz egy gazdag diplomást hozzá mész és közbe lesz pár szeretőd...

2 Vállalod,és leszard a véleményüket elvégre a te életed...

2010. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább megpróbálnám elmagyarázni a szüleimnek hogy nem a diplomával osztják az észt, és amúgy is "rangon alul" és "nem elég vagyonos"? Valami komoly baj van a szüleid fejében, már nem azért...a kapcsolatok szerencsés esetben a szerelemről, vonzalomról, két ember harmonikus együttéléséről szól, nem a vagyonról, diplomáról.

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam konkrétan, valaki majd biztos azt is megteszi, nekem nincs tapasztalatom titkos kapcsolatokban.

2010. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Be kell avatnod egy barátnődet, akit a szüleid szeretnek, és akiben megbíznak. Ő kérjen el téged tőlük moziba, színházba, koncertre, buliba....és vele is kell mindíg hazamenned!!! Vagy egy fiú barátot, akire ráfogod, hogy jártok, és vele menj el mindenhová. Nekem ez bejött teneager koromban. Volt egy nagyon jó fiú barátom, mindíg ő kért el otthonról, mert az én szüleim sem szívlelték az akkori szerelmemet. Próbáld ki, de nem lehet, hogy a szüleidnek igaza van?
2010. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy Barátnőm négy éve él ilyen titkos viszonyban,szülei meg azt hiszik hogy még szűz...Döbbenet,hogy mennyi hülye szülő van.
2010. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem változik a világ? Csalódottan veszem tudomásul:(

38 éves vagyok és 20 évvel ezelőtt pont ebben a cipőben jártam mint te most.Csak én voltam az akitől tiltották a másikat mert nem voltam gazdag stb stb.Megpróbáltuk titokban mi is de mindig volt valaki aki meglátta ,hogy találkozunk és mindig volt egy jóakaró aki megmondta a kedves anyós jelöltnek ,hogy mi együtt voltunk.Elég hamar ráment a kapcsolat mert otthon neki nem volt egy nyugodt perce sem mert csak hallgatta anyuka hülyeségét.Azt tanácsolom,hogy a hazudozás és a bujkálás helyett inkább próbáld meggyőzni a szüleidet arról,hogy egy diploma nem feltétlen jelent gazdagságot és tudást.Ne ők akarjanak neked párt választani ha azt szeretnék,hogy boldog légy.

2010. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezért van ennyi roszz házasság, szeretők hada,meg sok válás...
2010. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zozymo ***** válasza:
Rangon alul? Egy gyógytornász diploma miatt? Hát azzal se fogsz sokat keresni..... Ismimnek Zongoratanár diplomája van, 80 nettóért gürcöl.....
2010. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!