Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Pszichológush...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
volt szerelmem elhagyott, nem foglalkozik velem. nem tudok nem rá gondolni, a mellkasomban összeszorító érzést érzek, néha elkap a sírás. mit csináljak? ez nem depresszió még úgye?
2010. dec. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
temetkezz a tanulásba
2010. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbálkoztam de nem megy mert nem tudok másra gondolni
2010. dec. 1. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy csöppnyi elmezavar!


De amúgy nagyon cuki amit írtál, attól eltekintve, hogy gondolj bele abba hogy ő már jókat röhög rajtad, mással van , éli az életét, te meg magadba roskadtál mint egy szerencsétlen kis hülye kinek se apja se anyja....térj észhez, menj ki havat lapátolni vagy söpörni meglásd jobb lesz és közben gondolkodj el azon, hogy vajon miért is vagyok én ennyire depis, mi a f@szért is??? óóóó lehet, hogy újra látnom kéne a körülöttem lévő embereket és jobb lenne??....

2010. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem tudod magad lekötni,és elfoglalni akkor előbb utóbb sajnos depressziós leszel.főleg,ha mindig rágódsz a múlton.

sajnos ezt tapasztalatból mondom..már jártam pszichológushoz,segít.ha úgy érzed egyedül nem tudsz megbirkózni ezzel a problémával akkor keress fel egy pszichológust

kitartást.

ha nagyon kivagy,nincs kinek elmondani nekem is írhatsz

nyugodtan privibe:)

2010. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A pszichologus pénzért teszi fel azokat a kérdéseket, amikoet az őszinte barátok ingyen.
2010. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ártana! Én is kivagyok lelkileg!
2010. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen partnertől jobb megszabadulni.na és nem szabad megalázkodni ilyen előtt,fel a fejjel jön jobb.
2010. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
EZ CSAK SZERELMI BÁNAT:DD hidd el lehet hogy sok idő de el fog múlni!
2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pszihológus, én is ilyen szituba vagyok de remélem elmúlik mert így tényleg még tanulni sem tudok..S
2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 4 éven át tartott de elmult XD
2010. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!