Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerintetek szép vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doddie kérdése:

Én szerintetek szép vagyok? Gyors válszt kérek!

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok sajnos..:( ezért midnenki nagyon csúnyának talál... :( 11 éves vagyok, dórinak hívnak.. Kérek szépen gyors válaszokat!! képek itt: [link]


és : [link]


és egy utolsó: [link]



köszi előre is a válaszokat :(


2010. dec. 1. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas itt néhány válaszoló...Már nem is szabad kérdeznie csak azért, mert még csak 11 éves?
2010. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi kislány, de úgyérzem csak azért raktad fel a képeket h növeljük az ego-dat..
2010. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Sonata nem tudom hány éves lehetsz, de szerintem neked se sok közöd van ehhez a témakörhöz, úgyhogy nyugodtan lehet húzni :)
2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
94%

1.) Szép vagy, de ez mit sem ér, ha nem jó a jellemed (Így max azokat tudod felszedni, akiket ez érdekel.)

2.) 11 éves vagy. Mit érdekel téged? Majd pár év múlva.

Akik meg lerondáznak, azok hülyék, de nem kéne velük törődnöd. Eléggé gyerekesek, akik nyíltan csúfolják a másikat. (Akik a háta mögött, azok meg aljas szemétládák)

Mindenesetre mondom, nem vagy ronda, de ilyen korba még ne akarj pasizni.

14/F

2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
azóta se látom
2010. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
78%
Sonata, nagyapád lehetnék, nincs kedvem itt futkosni, hogy ő most feltöltötte vagy sem, a lényeg a lényegben, hogy nem volt képes ezt megtenni a kérdés kiírásánál, én meg nem fogok keresgélni.
2010. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
83%

Ne hurrogjatok le, véleményt kér. És a vélemény osztásba nem csak a pozítívumok számítanak :D hanem a negatívak is.


Vörös kis tinipiccsa leszek 15 évesen, én ezt olvasom le. 11 évesen meg még soványkának kell lenned, majd meghízol. A mondataidból meg azt szűrőm le, hogy tényleg felkell húznunk az egód, pedig érzem,hogy neked van elég..

2010. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

Ez a tartalom jelenleg nem elérhető

A kért oldal nem megjeleníthető. Lehet, hogy ideiglenesen nem elérhető, esetleg már nem létezik, vagy nincs jogosultságod megtekinteni.

Vissza a kezdőlapra.

2010. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 A kérdező kommentje:
najo sonatan kivul.. akik aztmondak h minipics@ leszek meg barmi mass... nem koszonom nekik.. most nem az egomat akarom novelni, hanem komolyan tudni akarom, hogy masok is ugy gondoljak-e h nagyon ronda vagyok-e vagy nem... most mert kell kritizalni ezert???????? es igen, 11 eves vagyok,epp ezert esik szarul, hogy ennyi idosen mar leneznek... de akkor tobb ilyenfajta valaszt nem kerek..!! sonata pedig kerdezett valamit: 152 cm vagyok es 37 kilo...
2010. dec. 6. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!