Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerintetek szép vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doddie kérdése:

Én szerintetek szép vagyok? Gyors válszt kérek!

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok sajnos..:( ezért midnenki nagyon csúnyának talál... :( 11 éves vagyok, dórinak hívnak.. Kérek szépen gyors válaszokat!! képek itt: [link]


és : [link]


és egy utolsó: [link]



köszi előre is a válaszokat :(


2010. dec. 1. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 199303 ***** válasza:

ha te csunya lenél akor én nem tudom mi vagyok:'(

nagyon szép vagy amugy lány szemel nézve:)

17/L

2010. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:
köszönöm:) van önbizalmam:)egykicsi:)
2010. dec. 4. 19:04
 63/79 anonim ***** válasza:

Lehet több is egész nyugodtan! Látod, hogy többen is szépnek tartunk, és ami a legfontosabb, hogy lányok szerint is az vagy! Tehát feltételezem, hogy egyszerűen csak indok nélkül kritizálnak...

Ha lehet egy nem egészen illendő kérdésem, hány kilót értesz sovány alatt? És ehhez milyen magas vagy?

2010. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
87%
Hogy szép vagy-e azt nem tudom mert nem töltötted fel a képeket, de hogy hülye az biztos:D
2010. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Ha nem lennél ennyire idióta, és vennéd a fáradtságot, hogy végigfuss a válaszokon, láthatnád, hogy már régen feltöltötte a képeket...

2010. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
87%
Ha már 11 évesen ilyenekkel vagy elfoglalva, mi lesz veled ha 15-16 leszel?
2010. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
15-16 évesen ö is ilyen kis idióta plázapics@ lesz :)
2010. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Figyelj, normális emberek nem kötik a másik orrára, hogyha csúnyának tartják, pláne nem szekálják érte. Innentől kezdve ha valaki mégis ezzel piszkál, akkor valószínűleg egyszerűen csak bántani akar, gonoszkodni, mindegy mivel, ami épp eszébe jut. Egyszerűen semmi köze ahhoz, hogy tényleg szép vagy-e. Mondhatja azért, mert tényleg csúnyának lát (mondjuk ez a te esetedben elég érdekes ízlésvilágra utalhat, de ez nem ide tartozik), de magát sem tartja szépnek, és jól esik neki valaki mást "maga mögé utasítani" ezen a téren. Sőt, ehhez még csak nem is kell, hogy csúnyának tartson téged, egyszerűen csak magánál kevésbé szépnek. Vagy épp fordítva. Vagy nagyon szépnek tart, és irigy rád, és toporzékol, hogy azért is ronda vagy. Mint a szipirtyók a filmben, amikor Malenát fikázzák. Vagy lehet, hogy ráléptél a macskája farkára, vagy azt mondtad az oviban a homokvárára, hogy béna, vagy tetszel a fiúnak, aki neki tetszik, vagy fiú az illető, és tetszel neki, de nem akarja bevallani, vagy túl jó tanuló vagy, és ezért haragszanak rád, vagy bááááááááármi. Nehogy már ilyenekre alapozd az önértékelésed.
2010. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
87%

Pár év és a lánynak elmegy a józan esze. Nincs tisztában az internet veszélyével. Nem nagyon kellene információt szivárogtatni magatokról.

Másrészről gyerek vagy. Még fejlődni fogsz. Nem értem miért kell 11-évesen ilyennel foglalkozni, mert ráér ez szerintem!

2010. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

"15-16 évesen ö is ilyen kis idióta plázapics@ lesz :)"


Aztán honnan tudod te ezt??

2010. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!