Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a szakítás? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a szakítás? Nem érti meg.

Figyelt kérdés

btommal 2 hónapja szakítottam,mert: 1x elaludtam,és apu vitt ki az állomásra.és amikor apu meg én bementünk a váróba,akkor ő már ott volt,és nem köszönt se nekem,se apunak. -.-" :@ pedig a bnőjének illik.!! és csak a földet bámulta,és pedig észrevett minket. aztán mikor apu kiment,akkor se jött oda,csak mikor jött a vonata,akkor,de én meg akkor nem köszöntem neki,mert ha ő se tudott..

és lebukott h cigizik!! engem ez nem zavar,csak nem monda el,szal nem bízik bennem annyira!! azt se tudta pontosan mikor jöttünk össze,szal amikor egy hónaposak vtunk,gondoltam veszek neki vmi ajándékot. és a hónapot tudta,csak azt nem h hanyadikán jöttünk össze. és pedig már 1x mondtam neki h mikor. furcsa volt,ha volt vmi baja,nem mondta el,stb..


2010. dec. 1. 16:16
 1/8 nielindi ***** válasza:
56%
azt a mindenit!!!
2010. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

XDXDXD


Hány éves vagy kérdező? De most komolyan? Cigizik??? Meg nem tudja hanyadikán jöttetek össze? AZT A KUTYAFÁJÁT NEKI!!!! :D

2010. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de ez nagyon gyerekes. Mar csak azert is hogy ilyesmiert elhagytad. En gondoltam hogy megcsalt vagy valami akkor megertenem de ennyiert?!


Megesik hogy veletlenul elfelejtek en is koszonni ha elvagyok gondolkozva. En is volt hogy elfelejtettem. De elso honapra nem szoktak venni ajandekot.


19/F

2010. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hatalmas felháborodás. majd elnövöd. Van hová
2010. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem azért nincs olyan h megesik h elfelejt köszönni...max ha háttal áll neki és nem veszi észre h pl 3 másodperce a csja mellette áll,az ugy tök oké,mondjuk azt te tudod,hogy látott e titeket mikor bementetek a váróba és rádnézett e,és ugy nem köszönt...

a cigizés meg sztem ha azt mondta neked h nem cigizik,ésközben cigizii,hát istenem...kamus gyerek.azmegh nem tudta mikor jöttetek sösze,hát figyelj, engem a barátom kihasznált és csak a szexért vlt velem, 2,5hónapot voltunk együtt de ő megtudta mondani hogy mikor jöttünk össze:D:D hány éves vgy amugy?

2010. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy jogos volt-e a szakítás? NEM :D
2010. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek apróságok, ürügynek is szánalmasak. Inkább mondd, hogy semmit sem érzel iránta.
2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Főleg a 15.
2010. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!