Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dal választásban segítene valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dal választásban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretnék énekelni 1 szép szerelmes aránylag könnyen énekelhető dalt.Tudom hogy nem nagyon illik a témába de máshol nem kaptam rá értelmes választ.Segítenétek?

Ha tudtok akkor linkel 1ütt.Köszi


2010. dec. 1. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2010. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főként magyarra gondoltam, bocsi ez lemaradt,azért kap mindenki 1 zöld pacsit a gyors válaszokért,köszi
2010. dec. 1. 16:23
 6/8 anonim válasza:

Ezen sírni fogsz - bocs. :)


http://www.youtube.com/watch?v=L-dxRhmTJvk

2010. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2010. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
youtube keresőjébe beírod, hogy "szeretlek" és kiad egy csomó jó dalt, abból tudsz testhezállót válogatni. Amúgy szerintem a Vuk békadal aranyos, persze csak ha szeretitek a rajzfilmeket. Nekem azt szokta a volt párom (fiú) énekelni.
2010. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!